X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Anonymous
spokojený uživatel xchat.
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:06
všechny ty nenávistné příspěvky se mi zdá, že jsou stále ze stejného zdroje a to těch, kteří chudinkové utekli na bezvachat.cz s vidinou, že tam budou šéfovat a získají lidi, kvůli mrzké a ubohé návštěvnosti se služba samozřejmě zrušila a chudinky nemají kam jít. osobně jsem na xchatu již několik let a je to stále stejně fajn. jediné, co se změnilo jsou opatření proti právě těmto prudičům - stěžovatelům, kteří si za vše můžou sami. xchat fajn byl, je a doufám, že bude a jsme za to rádi - tedy i ti, kteří sem toto parafórum z rozumných důvodů číst nechodí. všechny ty gymokecy jsou akorát hejty a do jisté míry asi i závist. je to všechno o lidech. tak se vzpamatujte a pokud vás to tam nebaví, tak běžte třeba sázet stromky do lesů, aspoň k něčemu to vaše úsilí bude.

je to váš čas, co se prosírá...

nazdar, Any
Anonymous
MacCh
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:07
Je sranda jak se každý arogantní zbabělec co má funkci ohání slovem " prudič" když na vaši aroganci vznikla legendární hláška " JESTLIŽE STAV CHOVÁNÍ A KONÁNÍ TKZ ADMINŮ NA XCHATU PŘIPOMÍNÁ ŠLECHTU ČI NEVOLNÍKY JE SNAD NĚCO ŠPATNÉHO NA TOM KDYŽ SE NĚKDO POKUSÍ O MENŠÍ ZÁVAN DEMOKRACIE DO ZATUCHLÝCH BAŽIN STŘEDOVQKU ?" Antixchat 2 / no ani se nedivím, že prudiči a azazel jednaj jak jednaj, protože když se někoho bojíte snažíte se z něj udělat prudiče, protože je nepohodlný , je automaticky pošpiněn, já třeba bojoval jen proti křivému napadání ze strany duševně nemocného diktátora SS houpy, xchat gestapo tým si ale udělalo pohádku ve svoji hlavě že jsem prudič což pravda není, však vy taky nejste žádní svatoušci, cházko vyvrhelů. Na nějaký xchat vám už z vysoka jebu, a myslím že hodně lidí uvažuje už jak já a nikdo vám tam už nezbyde)
Anonymous
AnathematheBest
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:08
Trochu uvedu na pravou míru tvé dohady od Gymdrillů -) ano..asi by chtěli, aby si všichni mysleli to, co tu píšeš, ale je to samozřejmě naprosto mimo -) Kde začít? Že by něco psali, nějakcí "chudinkové z bezvachatu" tak to je úplný nesmysl, neb věz, že těm je nějakej Xchat a jeho problémy naprosto volný, chodí se bavit a na Xchatu jim ten klid prostě nebyl umožněn, to je celé, takže chodí jinam..a ne, že chudinky nemají kam jít -) možná jen trochu částečně máš pravdu v tom s tou vidinou šefování, u jedinkyně, které byla tam právě naopak sebrána funkce a tak se uraženě vrátila na Xchat nazpět, viz rozkopaná Meditace, o nikom jiným nevím. Což se vám mimojiné tam tedy vrátila ta kontroverzní skupina, u které jste podle Gymový vyjádření byli rádi, že odešla hehe. Zbytek slušných například z bývalé čajovny chodí nadále někam jinam a na Xchat ani nevzdechnou..včetně mne. Dále naprosto nevím o žádných opatřeních proti nějakým jako "těmto prudičům"..neb na bezvachatu žádní prudiči nebyly a těch pár chabých přesně tvých!!! a Halucinačky a wowar pokusů,, tak to byli vlastně Xchat prudiči, kteří tam včetně tebe stále jsou -) takže jestli proti vám se udělali nějaká opatření, nám ostatním je naprosto ukradený -) jinak ono skutečně v tom není od nás ostatních žádná nějaká závist, protože....jednoduše...NENÍ VUBEC CO ZÁVIDĚT!!! -) a jasně..sázíme stromky a četujem jinde, kde nás to baví, neměj starosti a to bez nějakého úsilí -) ...a ohledně těch funkcí...hehe..copak, už ti opět slíbili nazpět SS ? Hehe -) a vylepšení adminama Bogym a Iconem, kteří si neuměli ani pohlídat vlastní místnost a Icon navíc v ní skoro od doby svého SS tam ani nebyl a pochybuji, že znal vůbec nějaké SS funkce a jak se mají používat...no tak to se to teda vylepšilo -) mno užívej tedy dále svůj total Gym -) a osobně nic ve zlým -) Zdravstvuj -)
Anonymous
AnathematheBest
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:09
a jen tak mimojiné, bezvachat nebyl zrušen kvůli nějaké návštěvnosti jak si myslíš, ale proto, že majitel dostal nastálo lukrativní dobrou práci jinde a prostě by mu na to nezbyl čas už vůbec ...jeho vlastní citace mimojiné -) tolik pro úplnost...
Anonymous
Any
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:10
no prosímtě, kdyby jim (ti) to bylo tak megavolný, tak se tím tolik nezabýváš a ani nebudeš reagovat na tenhle příspěvek. Přeci je to jen ztráta času. Opak je tedy nejspíš pravdou.

Tento web a vůbec kozamaliny aka azanoviny je toho čistě důkazem. žádnou funkci nemám, nikdo mi nic neslíbil, nevím, co bych získal tím, že tady uvedu svůj názor. Nevím, kdo tu Anathemo obcházel lidi z celého xka, s kterými mluvil sotva třikrát a škemral o hlas pro udělení SS Smile))

Bezvachat prostě konkurovat xku nemohl a to, že byl zrušen z "nějakých důvodů" nezakryje fakt, že tam kdy vůbec bylo v kuse maximálně 8 lidí Very Happy

Vzdej to už. Nikdo jiný si tu nestěžuje. Všem ostatním tisícům uživatelům nic nevadí. Jen vás tak možná tři Smile

pa
Anonymous
AnathematheBest
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:12
Odepsal jsem ti jen proto, abych uvedl tvé plky na pravou míru...toje vše..tvé!!! plky...tudíž ty jsi mi nebyl volný...přišel jsi mi dříve celkem v pohodě a jako asi jediný, jsem se tě i zastával, neb jsme, alespoň myslím, vycházeli v pohodě...ale jak tak koukám, zkutečně dále pak reagovat už bude skutečně ztráta času, neb ty si to prostě překroutíš jak chceš...takže naposledy na tvůj dodatek je to nicméně takto...opak není vůbec pravda, a to ani nejspíš...tady jsi právě přeci svůj názor uvedl, ¨co si tím získal nebo nezískal je mne kokrétně ukradený -) to musíš vědět ty, co jsi tím získal nebo nezískal či co tím sleduješ ...dále...ani jeden z těch lidí, co mne volil jako SS mne neviděl 3x , ale mrakykrát , takže zase naprosto meleš kraviny...a drtivá většina z nich, až asi na 4 jsou také pryč a nechodí na xko už...takže zase dobrý pokus o fabulaci...ale prostě lživý hehe, ale tak třeba ti to někdo žere nebo spíš chce žrát -) Bezvachat nebyl vůbec chat o nějaké konkurenci a ani si na to nehrál a hrát nechtěl, tyto pojmy zásadně používají Gymdrillisti a zjevně to na tebe a nejen na tebe funguje -) ..byl prostě pro lidi, který chtěli mít klid a pohodu...a tu mají dále, jen někde jinde..ten , kdo jí nechce nebo je mu to jedno, klidně dál může a stáloe je být například na Xku -) viz tiosícovka uchyláků v Sex místnostech cca 100 prudičů jinde a asi 50 lidí, kterým je to buď jedno, nebo si prostě musí zvyknout a uvažují stejně jakio zbytek slušných, kam by co nejdříve šli....tak a blížíme se k závěru...nevím , co a proč bych měl vzdávat, když nevím o ničem, že bych hrál nebo vedl nějakou bitvu prostě vůbec nevím, co mi tím chceš říct -) ..to jestli si kde někde stěžuje je jeho věc...viz níže...jsi buď tedy slepý....nebo asi nevidíž viz níže ty lidi...za sebe já si taky nestěžuji na nic..jsem spokojený jinde a zbytek mne nezajíma!!! a píšu to už také poněkolikáte ...ano..těm tisíci uchylákům a prudičům ještě aby to vadilo hehe ....a to poslední také nevím , které tři, neb ják jsem napsal, mě je to naprosto ukradený a a ostatním, alespoň co znám já a dále chodíme jinam, tak je to taky naprosto ukradený....takže jsem podruhé uvedl na pravou míru tvé lži a fabulace..a i jestli v nich budeš pokračovat dál, tak jak jsem psal napočátku, já už na to reagovat nebudu, protože budeš pouze jen jako zadrhnutá gramodeska a to bude dále už jen tvůj boj, kdo ti to bude žrát dál. Každopádně je to tak, jak jsem napsal a nic s tím nenaděláš , jsou to prostě fakta a ne tvé fabulace -) Čus bus
Anonymous
mešek
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:13
Xchat je mrtvej od roku 2012 na co si hraješ ty any no jo styl pokecat i na nějakým,chatu je už retro sračka co lidi na facebooku nezajimá.-) celý fejs se vám směje že se snažíte oživit nějake kecání lol, chat je navíc moc rychlý jak na běžícím,páse než se člověk rozmysli co a jak tak text uteče no a dopadá to tak že radči člověk bez přemyšleni napíše sračku než aby mu utekla konverzace tolik ke všem četům, chat je prostě,amatérský počin prvních začinajicih zábavných serverů na přelomu devadesátek.
Anonymous
AnathematheBest
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:14
opět jsme se přesvědčili všichni o tom, že i kdyby byl chat 666x pomalejší, tak ty napíšeš sračku, i kdybychom tě nechali přemýšlet do soudného dne, neb...kde prostě není mozek, nemůže být přemýšlení -) tudíž tvé výkvěty na FB , i když "je pomalejší" ..to je prostě neskutečnej žvást , co jsi napsal -) tvé vyjadřévání na něm je naprosto stejná sračka, jako kdekoliv jinde , jen tam kde je to "rychlejší" (já prostě nemohu z toho přirovnání, skutečně jsem se dosyta opět nasmál), to má s tebou člověk rychleji z krku -)
Anonymous
MacCh
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:15
Taly se ti směju ty hloupej jozefe páč ty příspěvky tady nepíšu já. Jste pomalí. A jaké FB ? Moje fb nezná nikdo z vás hahHahhhhah
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 110
Bodové hodnocení : 3118
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:16
Nám se ty příspěvky nezdají nenávistné, napadá nás správné a výstižnější slovo, rozhořčené. Většinu tvých nesmyslů uvedl na pravou míru již diskutují AnathematheBest, tudíž nebudeme nosit dříví do lesa.
Ano, v každém totalitním režimu je okruh lidí, kteří si v takovém režimu libují, přisluhovači, donašeči či ti, kteří požívají od režimu za nějakých podmínek výhod. Jedním z rysů totality je vymývání mozků, v tvém případě Total-ita Gym zapůsobila perfektně. Každopádně děkujeme za příspěvek do diskuze, do necenzurované diskuze, kde mají čtenáři právo zcela svobodně vyjadřovat své názory. A konfrontujme tuto názorovou svobodu, kterou poskytují AzaNoviny, s faktem, že jako novináři, kteří ve všech jiných místnostech, krom Plzně, Prahy a Metalu, nemají nejmenších problémů, zatímco ve jmenovaných místnostech jsou jen za pouhý vstup vykopáváni. A třeba právě toto je jednou z výhod, kterých požíváš jako vyvolený od vyvolených, za normálních podmínek by tvé kroky musely býti vyhodnoceny jako zneužívání práv správce. A nenamlouvejme si, že ty, Any, nejsi faktickým vůdcem místnosti Praha, Slečna S, tedy Sonča, je jen nastrčenou figurkou, neb například za tvé nepřítomnosti jsme vedli s dotyčnou SS zcela normální nekonfliktní rozhovor v přátelském duchu.

Vaše AzaNoviny
Anonymous
anonym6688877
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:18
Bogeman dokonce tvrdil na skle dneska že xchat má díry a přes zahraniční IP adresu se na xchat nikdo nedostane než jen z české IP,tohle je sobecké nemyslíte?-) dřív tu chodili i cizáci, nebo lidi co žijí v anglii například taková L.O.V.E žije v anglii musí si však kvůli těm ubohým změnám dát českou proxy, nebo divoka_kocka1 pohodová slečna žijící v kanadě,musí se taky přizpůsobit totalitě ..
Anonymous
AnathematheBest
Anonymní

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

19.05.16 21:21
Bogeman jako obvykle...neví vůbec nic (což je dost smutné, když je nyní ten admin a má na to nástroje) nebo papouškuje zbožné přání velkorodiny Gymů. Neb kdyby to tak bylo, tak půlka notoricky známých prudičů, by tam již nebyla..a samozřejmě, že tam stále jsou. Jen tak pro pobavení, kdysi Gymová přicházela na bezvachat a to zrovna ze zahraniční IP - ) dodnes si pamatuji ten Granada ostruvek hih - ) a ostatním u sebe to nepovoluje -) vtipné...
Sponsored content

všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016) Empty Re: všechny ty nenávistné příspěvky (07.04.2016)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru