X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Anonymous
MacCh
Anonymní

Můj názor na věc (18.01.2016 | 19.01.2016) Empty Můj názor na věc (18.01.2016 | 19.01.2016)

11.05.16 21:37
Slibil sem si že v roce 2016 už nebudu řešit lháře a manipulátory typyu Ebisek, Anathemathebest, jefffrey, mysula, ALFIK-123, first-1. A spol. Ale pomlouvat se tady nenechám když sem nic neudělal.

AnathematheBest: A ty jsi kdo?já a obyčejný prudící magor?vůbec mě neznáš nic o mě nevíš znáš jen pomluvy jako typický naivní tragéd xchatu. Kdo si?zaregistrován v roce 2014 a myslíš si že máš právo rozdávat adminům rozkazy abys sobecky uspokojil svoje ego?pamatuju si čajovnu když byla tak klidná a prazdná jen s Lorien, od doby cos tam natáhnul svůj nesympatický nával metalu, tam lezou neznámi prudiči a spaméři se kterýma já nemám nic společného!

Přestante mě zatahovat do vašich problémů! A nebude padat xchat! Hrajete si na slušnáčky a na inteligenty ale jste uplně mimo a neumíte rozpoznat ani kdo je kdo. Musím i pochválit 12_21 že ti to dala sežrat v meditaci když tě vyhodila ty seš totiž hroznej psychopat .

Mít jiný pohled na svět není prudění zamyslete se nad sebou to vaše lhaní je už ubohé.
Anonymous
AnathematheBest
Anonymní

Můj názor na věc (18.01.2016 | 19.01.2016) Empty Re: Můj názor na věc (18.01.2016 | 19.01.2016)

11.05.16 21:39
Já jsem ten, kdo prostě bude mýtit takový prudiče a spamery, který nedělají nic jiného typu tebe, to si už konečně zapamatuj a je mi jedno, kdo mi v tom pomůže, hlavně když pomůže a věz, že lezeš nanervy naprosto všem z celou tou svou BTM?R bandou + wowar...na tom se shodneme absolutně všichni!!! Tudíž čím víc budeš votravovat, tím víc lidí mne a nejen mne pomůže tebe a ty tvý parazity mýtit. S Lorien mimojiné jsem shodou okolností o tom mluvil včera a takový jako ty bytostně nesnáší a věz, že Čajka je v tomto zajedno a drží při sobě ač se tu snažíš psát nesmysly a marně se snažíšmilžit něco o prudičích. Jedinej, kdo tam chodí prudit a spamovat jsi ty a tvá banda + wowar a to nejen tam a vědí to všichni, a hlavně to vědí admini, kterým lezete na nervy nejvíc. A jestli si myslíš, že pochlebováním 12_21 si získáš nějaké příznivce, tak tě uvedu v zásadní omyl. Neb naše problémy s 12_21 ať jsou jakékoliv, pujdou stranou před problémem s vámi!!! A ani Aza vás (alespoň doufám) nebude obhajovat, tudíž brečíš na špatném hrobě, neb ať je jaký je, tak vás!!! zná taky!!! Věz, že nemusíme se mít rádi s ostatními slušnými uživateli, můlžeme mít jiný názopr na dané věci i na sebe ale spojuje nás přesně to, abychom vás v první řadě vymýtili. Vten moment jdou všechny malicherné spory stranou!!! To si zapamatuj! Takže tvůj pochybný pokus vyvolání nenávisrti mezi námi slušnějšími na chatu nebude mít vůbec žádnou odezvu ty nulo!!! Závěrem..Jiný pohled na svět není spamování a votravování ostattních uživatelů na xchatu pro svoji osobní pochybnou srandu..to je jen ukázka jak jsi labilní a infantilní dětickej jedinec!!! A navíc..já adminům nic nerozkazuji, jen je požádám a oni mi velmi rádi proti takovým šmejdům jako ty pojmohou..a čím víc křečí děláte, tím to dělají raději.Tudíž mi ve své podstatě ještě pomáháte sami se sebou se zničit -) Což Vám asi nedochází, což se podle toho jak se chováte ani nedivím. Dost z tebou diskuzí bylo...právě teď...END!!!
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru