X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Anonymous
Username
Anonymní

dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016) Empty dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016)

19.05.16 20:51
Ahoj. Prosím - zajímalo by mě a nejen mě pár věcí – bodově, pokud budou i odpovědi seřazeny bodově, předem vřele děkuji:

1) S jakou vizí (cílem) pan novinář tak brojí a protestují a snaží se dehonestovat zásahy proti někým vyprovokovanému dění na xchatu.

2) Co mu (panu Novináři) tak vadí když se někdo (ať už je to kdokoli – kat měl cíleně vždy masku a veřejnost nevěděla, o koho jde) snaží návaly prudičů nějakým způsobem regulovat a zajistit tak klidné chatování ostatním slušným uživatelům, kteří vlastně vesměs tato opatření nijak neodsuzují, naopak je vítají. Co je zde tedy na tak kritizovaných zásazích proti zlomyslným uživatelům špatného?

3) S tím související téma role administrátora, na jmenovaném portálu je určena k pomoci online uživatelům, nikde však není psáno, že nemůže svévolně zasáhnout kdokoli k tomu pověřený bez veřejně známé role. Např. je uživatel, který rád pomůže při kritických situacích, ale nepřeje si být známý jako administrátor? Pravidla to vlastně nezakazují. Další programátoři – správci sítě, ne všichni mají registrovaný známý nick.

4) Četl jsem tu z pera pana Novináře nějaké snahy o porovnání administrátorů a Policie ČR – opravdu se pan Novinář nazývá objektivním při porovnání státního orgánu činném v trestním řízení, který pobírá plat, musí se řídit pravidly a při selhání je těžce stíhán s administrátorem komunity lidí, který nepobírá plat a věnuje čas zcela dobrovolně něčemu, co nemusí? Připomíná mi to porovnání pravomocí ochranky v kauflandu a protikorupční policie.

5) Předposlední věc, na kterou vysloveně nepožaduji odpověď, ale rád bych ji zmínil. Xchat již pár let nemusel být vůbec. Jistá skupina lidí však převzala kontrolu (ne zdarma) a nyní je xchat v soukromých rukou. Když je auto Vaše, nemusíte ho nikomu půjčovat. Někdo by mohl být rád, že vůbec je, pravdou však je skutečnost, že nic nemusí být nikde garantováno. Nikde nevzniká žádné právo službu užívat jako např. základní listina práv a svobod. Nemusí být také vůbec nic. Jen okopírované holoverze xchatu, kde je denní špička návštěvnosti 10 uživatelů.

6) Posledním nejzajímavějším bodem je můj dotaz – proč pan Novinář vůbec začal psát o dění na tomto portálu? Nějaký čas zde asi strávil, čili je mu portál blízký. Kam se poděl? Proč zde již není? Kde bere podněty pro „objektivní podklady“ ? Kde tedy tráví čas a proč zde již není viděn?

7) Dodatek. Azanoviny by měly být obohaceny něčím zajímavým. Většina je zaměřena na fotky spamu, který je nežádoucí a víceméně se stále opakuje to samé dokola. To má být kvalitní obsah? :/ Jeden by si to spletl s propagací, čeho? Nechám na čtenářích.


Děkuji a těším se na vyjádření.

Anonymní uživatel, na jehož identitě nezáleží a nemůže se rozhodnout, jak má Azanoviny chápat.
Anonymous
MacCh
Anonymní

dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016) Empty Re: dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016)

19.05.16 20:52
Tohle nemá smysl řešit , autor azanovin Azazel Anděl utrpěl psychickou újmu ze strany retardované adminy ENVY006 která kouřila v těhotenství karton cigaret denně a tak se cítí ukřivděný ale časem se z této osobní zkoušky na chyby adminů stala závislost pana autora ukázat vlastně chyby uplně všech i těch co ho ani neznají, pomluvy na AN se začaly zdát být velmi dobrou zábavou pro chvíle oddechu u kávy a sušenek . Tak tomu Pan Azazel propadl natolik že už si vymýšlí a překrucuje situace , fakta na xchatu. Jinak je lravda že xchat dokud patřil centrumu tak za něco stal ted to vypada jako kdyby si malý kluk hral se stavebnici a blbě postavil dům. Xchat je pomalý zasekaný , působí lacině a narcisticky" Já Gym zase přišel s novým kouzlem, Gym ví jak to a tamto , gym chystá změnu" a blá,blá blá, je to vožrala. A kotatkoz si vymýšlí a háže špínu na ty co ji ani neznají třeba já ji neznál dokud gym nekoupil xchat a najednou ona ví co sem dělal před dvěma roky . Hrozný stalker ta ženská.
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 110
Bodové hodnocení : 3118
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016) Empty Re: dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016)

19.05.16 20:53
Je trochu smutné, pro osobu, která psala tento příspěvek, že pod takto jednoznačně názorově podmíněné otázky není schopna se tato osoba podepsat.

1) Netušíme o jakém vyprovokovaném dění na Xchatu píšete, o žádných takových jevech nám není nic známo.

2, 3, 4) K tomuto se již AzaNoviny mnohokráte vyjadřovaly a stále setrvávají na svém zcela jednoznačném názoru. Není možné aby např. řidiči udělovala pokutu osoba bez policejní pravomoce, i kdyby nastokráte řidič porušil pravidla silničního provozu, toto prostě není možné. A děsí nás i používané výrazivo, "svévolně zasáhnout" tak to opravdu svědčí o pisateli mnohé. Tedy někdo naprosto neznámý bez jakýchkoliv kompetencí by měl zasahovat proti uživatelům naprosto dle své libosti, jakkoliv se rozhodne?! Opravdu nás toto děsí. A ještě vyjádření k tomu, proč by objekt zasahující měl býti znám (což nemusí být osoba ale funkce). Jednak právě proto, aby bylo zcela evidentní, že takového zásahu se dopouští někdo, kdo má k zásahu oprávnění. A druhak, aby uživatel, který by se takovým zásahem cítil poškozen, měl právo podat stížnost, dotaz či odvolání. Aby bylo zřejmé na koho si uživatel vlastně vůbec má stěžovat. A právo na stížnost má každý slušný web, každá slušná služba. Chce Xchat toto právo svým uživatelům upírat?!

5) Tento bod nějak nechápeme. Nyní je Xchat v soukromých rukou? Vždy byl Xchat v soukromých rukou, druh vlastnictví se nijak nezměnil, změnil se pouze vlastník, tedy z Economie a.s. přešla vlatnická práva na jiný subjekt 42ideas s.r.o.

6) Důvod vzniku AzaNovin lze dohledat v prvních číslech AzaNovin, v článcích a na FCB stránce ze začátku projektu. Už jsme též říkali, že původní důvody a záměry byly jiné než je současná podoba AzaNovin.

7) Děkujeme za připomínky k obsahu AzaNovin. Každopádně co čtenář to názor a my se snažíme uspokojovat nároky všech čtenářů. Dle obliby, známosti AzaNovin a statistických ukazatelů se nám to, myslíme, daří.

Vaše AzaNoviny
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3343
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016) Empty Re: dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016)

19.05.16 22:01
MacCh napsal:Tohle nemá smysl řešit , autor azanovin Azazel Anděl utrpěl psychickou újmu ze strany retardované adminy ENVY006 která kouřila v těhotenství karton cigaret denně a tak se cítí ukřivděný ale časem se z této osobní zkoušky na chyby adminů stala závislost pana autora ukázat vlastně chyby uplně všech i těch co ho ani neznají, pomluvy na AN se začaly zdát být velmi dobrou zábavou pro chvíle oddechu u kávy a sušenek . Tak tomu Pan Azazel propadl natolik že už si vymýšlí a překrucuje situace , fakta na xchatu. Jinak je lravda že xchat dokud patřil centrumu tak za něco stal ted to vypada jako kdyby si malý kluk hral se stavebnici a blbě postavil dům. Xchat je pomalý zasekaný , působí lacině a narcisticky" Já Gym zase přišel s novým kouzlem, Gym ví jak to a tamto , gym chystá změnu" a blá,blá blá, je to vožrala. A kotatkoz si vymýšlí a háže špínu na ty co ji ani neznají třeba já ji neznál dokud gym nekoupil xchat a najednou ona ví co sem dělal před dvěma roky . Hrozný stalker ta ženská.

To je velký omyl. Záležitost kolem ENVY006 mě osobně už nijak nezajímá a je pro mě v tuto chvíli naprosto nepodstatná. Ano, počátky projektu byly o Azazelovi, tedy o mně. Nyní jsou tu ovšem už jen Noviny, které přinášejí našim čtenářům informace, komentáře a zábavu. AzaNoviny nic nepřekrucují a nic si nevymýšlí, jen informují o dění na Xchatu se snahou o co nejobjektivnější zprostředkování informací. S druhou částí pojednávající o GymJWM a kotatkoz , až na drobnosti, lze souhlasit.
Sponsored content

dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016) Empty Re: dotaz za větší počet uživatelů a čtenářů (24.03.2016)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru