X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Pavla.119
Počet příspěvků : 7
Bodové hodnocení : 2845
Datum registrace : 30. 07. 16

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

31.07.16 21:10
pan.balu napsal:jako červená nit táhnoucí se napříč náb. diskuzemi na diskutnících se vinou tvé pomluvy a provokace v osobní rovině  vůči Hosamenovi
,máš štěstí  že je Hosamen nijak zvlášt neřeší ,asi bys měla ty BANy častěji

Je to naopak.
Je to Hosamen, který neustále pomlouvá věřící a já se jenom bráním protože vím, že lže.
Ani na tento chat jsem neměla důvod přispívat. Ale byla jsem upozorněna, že jsem opět někde pomlouvána.... tak jsem se tady podívala.
Nic víc.
Diskutovat tady s vámi o něčem nemám zájem.

avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2911
Datum registrace : 12. 07. 16

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

31.07.16 21:12
Pavla.119 napsal:Já se jenom hájím proti osobnímu napadání a pomluvám od nicku pan.balu, nic víc. Ty jsi jeho příspěvek nijak nedementoval. 

„Zloděj křičí – chyťte zloděje…“


Very Happy Very Happy
avatar
Pavla.119
Počet příspěvků : 7
Bodové hodnocení : 2845
Datum registrace : 30. 07. 16

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

31.07.16 21:35
Ale já tady na títo diskuzi opravdu nebyla, nevěděla jsem o ní - takže KDO tady kecá?

Koneckonců: pokud se to RobLordovi (nebo jak si teď říká) nelíbí, má možnost to smazat......
fatal-error
fatal-error
Moderátor
Female
Počet příspěvků : 8
Bodové hodnocení : 2870
Datum registrace : 06. 07. 16
Libra Věk : 30
Bydliště : Praha

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

31.07.16 22:12
Pavla.119 napsal:Já se jenom hájím proti osobnímu napadání a pomluvám od nicku pan.balu, nic víc. Ty jsi jeho příspěvek nijak nedementoval.
Ale znovu se ptám: jakým právem jsi mi volal a dožadoval se pomoci? Tehdy jsme přece kvůli Tvému volání o pomoc zkrátili pobyt v zahraničí! Že Ti nemá kdo zajít pro léky, na nákup... moji přátelé z toho byli vyděšeni stejně jako já - a - jeli jsme Ti na pomoc! Zapomněl jsi na to? Já ne a moji přátelé také ne.... a placenou pomoc jsi zrušil sám, bez mého vědomí.... no nic: za dobrotu na žebrotu....  

A jak to souvisí s tématem? Suspect
avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2911
Datum registrace : 12. 07. 16

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

31.07.16 23:14
Pavlo lžeš jak se na věřící sluší a patří,byl sem on line svědkem tvých nesčetných útoků,pomlouvání jeho rodičů,bez problémů zveřejnuješ jeho civilní jméno atpod.

seš pro mne až příliš nicotná a nezajímavá na to abych měl potřebu tě jakýmkoliv způsobem jakože pomlouval či jinak se o tebe zajímal . vím jistě že tvá image rádoby bodré valašské stařenky je jen do kapsy prolhaná slupka pod kterou se skrývá pomluv chtivá provokativní zapšklá jedubába s komplexem vůči ateistům ,tvá např.  "ateistická chamrad a svoloč" je toho důkazem.

to tvé "Ale byla jsem upozorněna..." je v překladu - čuměla jsem na Ateistickou společnost a všimla nového diskuzního fora a tak jsem se (jako vždy a všude) přitřela Very Happy

Btw: Ale ano,tenhle topic je nazván velmi správně
avatar
Hosamen
Počet příspěvků : 38
Bodové hodnocení : 2900
Datum registrace : 16. 07. 16

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

01.08.16 19:06
LordAnathema napsal:Hosamene Hosamene...ještě že už alesspoň nepíšeš čísla.......   v prvním mém odstavci mého příspěvku krom faktů...víš..že ti fandím a jsme na jedné lodi...a po dnešku...a dnešním článku viz https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/410268-vraha-francouzskeho-kneze-stihali-kvuli-terorismu-dvakrat-vyrazil-do-syrie.html  budu radikál stejně možná stupidní jako pan bludů a ano..určitě komanči někoho vyškrtávali kvůli tomu, že byl věřící ....pár lidí by kvůli vám asi vstalo smíchem z hrobu. Třeba mi mimojiné oživíte dědečka  nečtěte už fakt ty bulváry  a hlavně už nepište žádný čísla
Tak dědeček byl legionář v Rusku, velitel obrněného vlaku, který jezdil mezi frontou a Vladivostokem. Po návratu vstoupil do sociální demokracie, byl členem Českobratrské církve evangelické. Za války vozil zprávy odboji mezi partyzány na Vsetínsku a odbojem českých důstojníků na Jihlavsku. Po sloučení soc-dem a komunistů, byl komunista a v církvi zůstal, byl ředitelem ZŠ a jeho členství v církvi nevadilo. Moje matka, dcera byla ve stejné církvi i stejné straně, později se k víře nehlásila.
Pokud nechápeš, mluvím o tom, že zemřel před rokem 1968, lidé hlásící se k církvi tehdy vyškrtávali, zase to ale nebyli všichni.
Ostatně pokud věděli lidé z Prahy, kam chodí do kostela komunisté, Pitra byl člověk, který pomáhah svým katolickým sověrcům a byl v předsednictvu KSČ.
avatar
Hosamen
Počet příspěvků : 38
Bodové hodnocení : 2900
Datum registrace : 16. 07. 16

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

01.08.16 19:41
fatal-error napsal:
Pavla.119 napsal:Já se jenom hájím proti osobnímu napadání a pomluvám od nicku pan.balu, nic víc. Ty jsi jeho příspěvek nijak nedementoval.

A jak to souvisí s tématem? Suspect
Tak znovu, že mám placenou pomoc pro nákupy a jídlo jsi věděla, vrátila jsi jim jídlonosič. Je pravda, že jsi mi pomohla opakovaně na rehabilitaci je pravda.
Jiná věc je, že po přestěhování jsem našel projevy křesťanské lásky na fórech, když jsem se po čtrnácti dnech dostal na Internet.
Můj mladší bratr byl mrtvý, dělat po vysoké škole praxi na Okresní zemědělské správě, našel jsem mimo jiné, že bych měl nahradit, komu co ukradl. Trestní zákon je jasný, šéfovým jmenovaním do komise nikoho neokradl, já odpovědný za to nejsem.
Takže přizvat si pomocníka a štvát proti lidem, kteří se nemohou bránit, ostatně věřící Roan a Johan to zažili ve stylu, kdo je lepší věřící. Pokud si mohou lidé přečíst, jak naší věřící obviňují lidi, bez zájmu o neprokazatelné, tedy i náboženství. Takže není jeden napadaný není jen jeden od jednoho.
fatal-error
fatal-error
Moderátor
Female
Počet příspěvků : 8
Bodové hodnocení : 2870
Datum registrace : 06. 07. 16
Libra Věk : 30
Bydliště : Praha

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

01.08.16 19:44
Kdo komu zbořil bábovičku si řešte ve zprávách, ne tady. Je to dost OT a vlastně to nikoho nezajímá. Rolling Eyes
avatar
Hosamen
Počet příspěvků : 38
Bodové hodnocení : 2900
Datum registrace : 16. 07. 16

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

01.08.16 19:50
fatal-error napsal:Kdo komu zbořil bábovičku si řešte ve zprávách, ne tady. Je to dost OT a vlastně to nikoho nezajímá. Rolling Eyes
No je to těžké, pokud někdo chodí po fórech, aby napadal jiné lidi jinde, když dostal BAN na Diskutnících, a používá polopravdy, aby řlověk musel reagovat.
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3343
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty UZAMKNUTO

02.08.16 15:24
Ještě zpětně, neboť jsem na to včera neměl čas:


Toto téma jsem UZAMKNUL, protože komu není rady, tomu není pomoci. Proběhla tu upozornění od dvou moderátorů a někteří to snad brali jako další téma k diskuzi. Takže takto ne! Jak bylo řečeno již, osobní a hlavně soukromé věci nepatří do věcné a tématické diskuze.

Jak naložím s tímto celým tématem se ještě uvidí. Tato fóra jsou stále ještě v jakési výstavbě a nejsou tu zakomponovány všechny prvky sloužící například k rozšířeným možnostem moderátorů, tím mám na mysli např. "odpadkový koš" nebo podobně pojaté záležitosti a další věci.

A možná přehodnotím svůj dosavadní názor na neexistenci pravidel (viz. Informace pro uživatele/Poradna, Nápadovna, Stěžovatelna/Nápady, náměty ) aby bylo jasné, že zde opravu nejsou Diskutníci II.!
Sponsored content

Co věřícící používá na osočování ateistů - Stránka 2 Empty Re: Co věřícící používá na osočování ateistů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru