X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Male
Počet příspěvků : 39
Bodové hodnocení : 3029
Datum registrace : 11. 05. 16
https://xan-forum.forumczech.com

Nápady, náměty Empty Nápady, náměty

16.07.16 10:04
Máte nějaký nápad na vylepšení tohoto fóra? Chybí Vám tu něco? Řekněte nám o tom.
avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2912
Datum registrace : 12. 07. 16

Nápady, náměty Empty Re: Nápady, náměty

16.07.16 11:02
tak první co mě napadlo,když jsem sem zavítal že případné další diskutující zejména z řad těch starších nejspíš bude odrazovat ta sada anglických slov v kterých se snadno ztratí (Notifications,Preview,Send,Ad reply ...atp.)

mě osobně to nikterak nevadí,ale jak říkám 50+ by s tím mohl mít problém
avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2912
Datum registrace : 12. 07. 16

Nápady, náměty Empty Re: Nápady, náměty

18.07.16 22:38
pokud jsem tedy něco nepřehlédl ,tak tu chybí poměrně zásadní věc a tím jsou ....Pravidla fora

aspon tedy taková ta všeobecná,že uživatel je zodbovědný za obsah svých příspěvků ,že všechny linky nacházející se na této stránce odkazují na jiné serverym,že je zakázána propagace nacismu atpod,

v tuto chvíli tu může každý kdo by chtěl napostovat linky na všechen možný nelegál a bude z obliga
Admin
Admin
Admin
Male
Počet příspěvků : 39
Bodové hodnocení : 3029
Datum registrace : 11. 05. 16
https://xan-forum.forumczech.com

Nápady, náměty Empty Re: Nápady, náměty

19.07.16 16:13
Ano souhlasím, i Já jsem si byl vědom toho, že počeštění fóra bylo nedostatečné a určitá část uživatelů by s tím mohla mít problém, tudíž při celkových úpravách fóra bylo přistoupeno i k úpravě dalších důležitých prvků. Úpravy budou samozřejmě ještě průběžně pokračovat.

Druhou věc, tedy zmíněná Pravidla, za nijak zásadní nepovažuji. Při registraci každý uživatel potvrzoval tyto Podmínky užití fóra:

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnou každý příspěvek. Proto vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapoměl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.


Tudíž nikdo není rozhodně z obliga, je zcela z těchto Podmínek zřejmé, že je to právě uživatel, který je zodpovědný za obsah svých příspěvků. A moderátoři a administrátor jsou tu od toho aby případný nežádoucí a nevhodný obsah odstraňovali či upravovali. Nevylučuji ovšem, že do budoucna, s dalšími rozšířeními, se nějaká Pravidla neobjeví, v tuto chvíli to ale není na programu dne.

Admin
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3180
Datum registrace : 19. 06. 16

Nápady, náměty Empty Re: Nápady, náměty

19.07.16 18:01
Naprostý souhlas, až se trochu divím, že se v tomto takto přesně shodnem. Ano, člověk bude odpovědný za své příspěvky a na moderátorech bude, je případně korigovat a trestat věci přez čáru. Oni dotyční stejně moc dobře vždy ví, zač a proč případně trest přišel, a i o nich se bude moci dát případně diskutovat, takže bych to tak také skutečně nechal. Jsme lidi a tím je řečeno vše. Cool
Sponsored content

Nápady, náměty Empty Re: Nápady, náměty

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru