X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 110
Bodové hodnocení : 3100
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší Empty Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší

25.09.20 18:16
Další a postupné úpravy hlavního webu AzaNovin.

Byl skryt úvodní velký obrázek s názvem, neb zabíral zbytečně moc místa, zůstalo logo a název v textově podobě. Změnilo se též rozložení úvodní strany. A jeden návrat, opět je na stránce ku shlédnutí video AN Na virtuály se songem Jarka Nohavici. Průběžně bude docházet k dalším úpravám a korekcím.
AzaNoviny

Vaše Naše AzaNoviny
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3325
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší Empty Re: Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší

25.09.20 18:28
Ano, je tomu přesně tak, staré dobré časy byly fajn, vše ale chvátá a kvapí ku předu, nostalgické vzpomínky zastihnou občas i mě, přiznám se bez mučení, ovšem je třeba jít s dobou, jít vpřed, ač se nám některým v minulosti líbilo více. Jako zakladatel projektu AzaNoviny mohu říci, že to nejsou poslední změny, po změnách domén na kvalitní a solidní evropskou doménu eu. a těchto výše popsaných změnách, nastanou další, a to nejen na AzaNovinách a nebo čistě mém osobním blogu Xglosy. Nu, myslím, že o tom, ale nejen o tom, zřejmě napíši další Pohled.

A-A Twisted Evil
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3325
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší Empty Re: Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší

13.10.20 0:31
Nu, pár dalších novinek proběhlo. Předně se začaly na Xglosách a AzaNovinách objevovat reklamy. Proč tomu tak je, a že žádný projekt není zadarmo, to se můžete dočíst právě z mého článku na Xglosách, který jsem nazval jasně, jednoduše a výstižně "Proč reklamy"
Čtěte ZDE

Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší UvodReklama

Na AzaNovinách u článků došlo ku zvětšení písma a též vkládání upozornění na jiné články. Stejně jako na Xglosách, tak i na AzaNovinách probíhá průběžná optimalizace. U Xglos se též postupně naplňuje to, o čem jsem hovořil už koncem minulého roku, že se budou posouvat od informování téměř čistě o chatovacích portálech k jiným tématům, která nakonec budou možná přebládat, ovšem o chatovacích portálech to bude vždy, možná jsem asi jediný člověk, který o tom píše, a když je člověk jediný, tak ani nemůže se této role snad zříci Very Happy

Co se týče reklam, tak ty jsou nějak nastavené, postupně se to bude též měnit, tohle bude mít ještě nějaký vývoj zcela určitě.

A-A
Sponsored content

Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší Empty Re: Co je staré to je dobré, u AN co je nové, je ještě lepší

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru