X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Rowee
Rowee
Female
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 1786
Datum registrace : 11. 05. 19
Pisces Věk : 33

Chci levně koupit notebook - váte kde? Empty Chci levně koupit notebook - váte kde?

11.05.19 23:16
Ahooj, chci si koupit nějaký notebook a jsem trochu bezradná  scratch . Potřebuji něco, co zvládne základy jako office a ideálně i úpravu fotek. Chtěla bych ho nosit do školy, takže něco lehčího by bylo ideální. Chtěla jsem se cenově pohybovat kolem deseti tisíc – tak jsem se dívala na repasované notebooky a všude na mě vyskakuje terastore. Znáte to někdo? Nějaké typy na co se dívat při výběru pozor? Dík Rowee  queen
2sykk93
2sykk93
Male
Počet příspěvků : 10
Bodové hodnocení : 1858
Datum registrace : 15. 03. 19
Scorpio Věk : 36
Bydliště : Praha

Chci levně koupit notebook - váte kde? Empty Re: Chci levně koupit notebook - váte kde?

12.05.19 18:54
Nazdar, já u www.terastore.cz koupil notebook z repasu a jsem zatím spokojený. Nevím co přesně si představuješ pod úpravou fotek, ale při výběru každopádně sleduj RAM, procesor, grafickou kartu... Do deseti tisíc je třeba HP EliteBook Folio 9480m, nebo Dell Latitude E5450 a mají fajn specifikaci. Musís ši to projít sama, ale ten e-shop můžu jen doporučit. cheers
Petra P
Petra P
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 1723
Datum registrace : 11. 07. 19

Chci levně koupit notebook - váte kde? Empty Re: Chci levně koupit notebook - váte kde?

29.07.19 7:02
Ahoj, souhlasím, taky jsem nakoupila, dobře poradí, a mají dobrý výběr viz repasované notebooky. A mohu doporučit nechat si posílat ten jejich newsletter, koupila jsem tak notebook o 1500 levněji Smile))
2sykk93
2sykk93
Male
Počet příspěvků : 10
Bodové hodnocení : 1858
Datum registrace : 15. 03. 19
Scorpio Věk : 36
Bydliště : Praha

Chci levně koupit notebook - váte kde? Empty Re: Chci levně koupit notebook - váte kde?

15.11.19 8:55
Ahoj, taky jsem vygooglila repasy u terastore https://www.terastore.cz/repasovane-pocitace_c1357569.html a mají docela fajn ceny. Já teda sháním PC. Vše s tímto eshopem proběhlo OK, nemusím se bát objednat? Díky moc Smile
Sponsored content

Chci levně koupit notebook - váte kde? Empty Re: Chci levně koupit notebook - váte kde?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru