X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Rowee
Rowee
Female
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 502
Datum registrace : 11. 05. 19
Pisces Věk : 29

Chci levně koupit notebook - váte kde? Empty Chci levně koupit notebook - váte kde?

za 11.05.19 23:16
Ahooj, chci si koupit nějaký notebook a jsem trochu bezradná  scratch . Potřebuji něco, co zvládne základy jako office a ideálně i úpravu fotek. Chtěla bych ho nosit do školy, takže něco lehčího by bylo ideální. Chtěla jsem se cenově pohybovat kolem deseti tisíc – tak jsem se dívala na repasované notebooky a všude na mě vyskakuje terastore. Znáte to někdo? Nějaké typy na co se dívat při výběru pozor? Dík Rowee  queen
2sykk93
2sykk93
Male
Počet příspěvků : 10
Bodové hodnocení : 574
Datum registrace : 15. 03. 19
Scorpio Věk : 32

Chci levně koupit notebook - váte kde? Empty Re: Chci levně koupit notebook - váte kde?

za 12.05.19 18:54
Nazdar, já u www.terastore.cz koupil notebook z repasu a jsem zatím spokojený. Nevím co přesně si představuješ pod úpravou fotek, ale při výběru každopádně sleduj RAM, procesor, grafickou kartu... Do deseti tisíc je třeba HP EliteBook Folio 9480m , nebo Dell Latitude E5450 a mají fajn specifikaci. Musís ši to projít sama, ale ten e-shop můžu jen doporučit. cheers
Petra P
Petra P
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 439
Datum registrace : 11. 07. 19

Chci levně koupit notebook - váte kde? Empty Re: Chci levně koupit notebook - váte kde?

za 29.07.19 7:02
Ahoj, souhlasím, taky jsem nakoupila, dobře poradí, a mají dobrý výběr viz repasované notebooky . A mohu doporučit nechat si posílat ten jejich newsletter, koupila jsem tak notebook o 1500 levněji Smile))
2sykk93
2sykk93
Male
Počet příspěvků : 10
Bodové hodnocení : 574
Datum registrace : 15. 03. 19
Scorpio Věk : 32

za 15.11.19 8:55
Ahoj, taky jsem vygooglila repasy u terastore https://www.terastore.cz/repasovane-pocitace_c1357569.html a mají docela fajn ceny. Já teda sháním PC. Vše s tímto eshopem proběhlo OK, nemusím se bát objednat? Díky moc Smile
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: