X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 233
Bodové hodnocení : 1961
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

X-Fejetony Empty X-Fejetony

za 03.05.19 8:11
Pod hlavičkou projektu AzaNoviny - Xmagazín A-A vznikl nový web X-Fejetony , a to jako dceřiný blog Xglos .

Myslím, že v budoucnu sem občasně nějaký můj počin vložím. Viděl bych to tu na takovou "výběrovku" toho nejpovedenějšího (samozřejmě dle mého subjektivního názoru)

Twisted Evil

X-Fejetony AAxfejetony
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 233
Bodové hodnocení : 1961
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

X-Fejetony Empty Super Chatujme Pokec aneb 2 v 1

za 16.05.19 6:43
Skinheads tady, skinheands tam, skinheands kam se podívám. Tak to pěl v dávné minulosti ještě se skupinou Orlík Dan Landa. Grantik tady, Grantik tam, Grantik kam se podívám. Tak to zas fejetonuji Já. Byly v dřívější době situace, kdy se mě někteří lidé, kteří věděli nebo zjistili, že není většího znalce české chatové scény, než jsem Já, ptali na to, jaký chat bych jim doporučil. Pokud jsem viděl, a ve většině případů ano, opravdový zájem v hledání vhodného chatu, pak jsem se samozřejmě jal poradit. Jistě jsem ke každému přistupoval jedinečně, tedy dle toho, jaký byl věk a představy tazatele. Vždy jsem zmínil několik chatů a k nim jsem dodal přednosti a zápory. V současné době si kladu otázku, jak bych takovému člověku pomohl. Ano, Já jsem tvor, který v určitých případech, nezištně a rád pomáhá. Co bych ovšem dnes takovému tazateli řekl? Přiznám se vám, že nevím. Možná bych mu sdělil, nechť se na chaty vykašle a hledá jinou komoditu ku své virtuální socializačně-komunitní touze.

Když na to půjdu vyřazovací metodou, pak si můžeme hned škrtnout žumpoidní paskvil pana Francírka Chat.cz (kdeže jeho slavně ikonické období vězí, že.. ovšemže) a též totální katastrofu jménem Líbím se ti. Pak už zbývají jen 2 (slovy dva) chaty. Čekali jste jiné číslo? Například číslo 3? Ale kdeže. Zbývá nám právě a jen XChat a pak Super Chatujme Pokec. Na XChatu vás bude ve své katolické klerice (rozuměj oděvu) hlídat, krom řiťolezectví naprosto neschopný, hlavní adnim Bogeman, a to se svými nižšími kněžími Team_Advisor (v minulosti) nebo Hatikva (v současnosti). Na Super Chatujme Pokecu to zase bude ultra cenzor Grantik alias ChatRadio tedy Jan Bezděk. Nu, to věru není moc velké spektrum výberu, že.. ovšemže.

Jan Bezděk (Grantik alias ChatRadio) má svůj SuperPokec naprosto přecenzorovaný, i to je jeden z důvodů, proč jsem se nikdy ani na okamžik na tomto chatu neusadil a nikdy jsem o tom ani neuvažoval. Již v minulosti jsem právě SuperPokec uváděl jako protipól Chat.cz, tedy jako dva extrémy, tedy na jednom sluníčkářsky neřešení ničeho a nikoho a dávání průchodu kdejakému odpornému prudičskému slizu na úkor slušných uživatelů, na druhém nemožnost se téměř upšouknout, dát například na chatu či ve vzkazech nejen link ale i jen pouhou zmíňku v prosté psané formě jiného chatu či jinak údajně nevhodného obsahu, což je opět na úkor slušných uživatelů, neb na jakýchkoliv jiných službách takováto podoba ultracenzury je nepředstavitelná.

Na Chatujme, kde Grantik jako cenzorský dráb sleduje vaše pšouky je implementace jeho cenzorských představ nabíledni a už se tak díky jeho plnohodnotným pravomocem administrátora Chatujme.cz děje.

Jsem opravdu velmi rád, že jsem již dávno v chatovém důchodu a jen a pouze chatovou scénu sleduji a referuji o ní. Jelikož výběr ze dvou možností, tedy XChatu s křížem a svěcenou vodou Bogemana a Super Chatujme Pokecu s cenzorským tlouštíkem s doutníkem v ústech, je výběrem mezi šlápnutím do lejna a šlápnutím do lejna. A Já bych si rád uchoval svoji obuv v čistotě a bez nepříjemného odéru.


Anděl AzazelPokud byste nabyli dojmu, že se Vám můj Xfejeton nechce číst, pak si ho můžete poslechnout. Předpokládám, že to bude výjimka pravidlo potvrzující, ovšem čert ví.. a čert jsem Já, tudíž nechme to otevřené.

Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 233
Bodové hodnocení : 1961
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

X-Fejetony Empty Re: X-Fejetony

za 07.09.19 14:20
Krapet jsem tu na to nějak pozapomněl, tak dám k dobru svůj nejnovější tvůrčí počin.

G-Chat: Kříženec Komtotality a doby temna.
Autor: Azazel Anděl - 7.9.19

V komunistickém totalitním Československu nerozhodovala mnohdy kvalifikace, schopnosti, dovednosti, nýbrž rudá knížka a dobrý kádrový posudek. Byl jednou jeden G-Chat, za devatero horami, devatero řekami a tak dále, na němž nerozhodovaly schopnosti, um, kvalifikace, dovednosti, ale oranžová knížka a dobrý kádrový posudek. Za československé komunistické totality docházelo k tzv. odlivu mozků, na našem za devatero G-Chatu se děje totéž. Na G-Chatu mozku netřeba, je to naprosto zbytečná přepychová věc. Podobně jako individualita, zajímavost, osobitost, originalita a mnoho dalších podobných zbytečností. Nejsilnějšími zvířecími pudy jsou pud sebezáchovy a pud rozmnožovací, na G-Chatu to potvrzují, zapomeňte na mozek, jde jen o sex sex a sex.

A ještě z jiného úhlu, z toho desetiprocentního nesexuálního. Mozku opravdu netřeba na G-Chatu, není vhodné ho týrat nějakým myšlením, vždyť přeci všechno je vepsáno v jedné svaté knize. A pokud by snad přeci jen kdos odvážil se v použití šedé kůry mozkové, ať je buddhista, ateista, laveyista či jakýkoliv jiný ista, pak ať je to ten nebo ten, Vítek vymete ho koštětem.

Již delší čas si kladu otázku, jaká že je to víra G-kovostroje a jeho koťátka? Ano, znakem inteligence je, krom pochybování, i kladení si otázek (tedy týrání oné šedé kůry). Možná nám to jednou G-Jan vyjeví, v tuto chvíli je to jen otázka a finančák v Děčíně nám asi nenapoví.

Anděl Azazel Twisted Evil
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 233
Bodové hodnocení : 1961
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

X-Fejetony Empty Re: X-Fejetony

za 12.09.19 9:25
Neb myslím, že jsem vytrousil jeden ze svých lepších fejetonů s faktorem X, tak ho tu musím zanechat..

Bratříčku, zavírej vrátka.

Autor: Azazel Anděl - 12.9.19

Dnešní fejeton bude trochu jiný, než obvykle. Nepřepisujme dějiny, ano, Prahu osvobodila Rudá armáda a Ivan Stěpanovič Koněv (Иван Степанович Конев) byl prvním spojeneckým velitelem, který po kapitulaci německých vojsk do rukou představitelů pražského povstání vstoupil do Prahy. Co se odehrálo v poslední době ohledně sochy maršála Koněva na náměstí Interbrigády v Praze 6, o tom proběhlo dosti v mediích. Též jsem si, příroděžel, přečetl na Novinkách komentář Saši Mitrofanova. Nebudu se k tomu moc rozepisovat a použiji jen tří slov "To bych blil".

Václav Klaus, jenž je v Trikoloře jakýmsi garantem zahraniční politiky, souhlasí se svým synem, že otázka "normální rodiny" je důležitá. A též pravil, že komunismus nás paradoxně ochránil před genderismem a feminismem. A též pochválil snahu prezidenta Zemana (označil to za "statečný postoj"), že chce přezkoumat možnosti odvolání uznání Kosova. Všichni si pamatujeme, tedy my paměťníci, na výrok jakéhosi Havla o "humanitárním bombardování Bělehradu", že.. ovšemže.

Myslíte si, že drtivá většina XChaťáků, včetně jakýchsi OpiFek a Bogemanů, je schopna pojmout můj text a vůbec se jím zabývat? Bratříčku (Ondřeji Tesárku) nevzlykej, to nejsou bubáci, vždyť už jsi velikej, to jsou tvý chaťáci.

Bratříčku, zavírej vrátka!

Anděl Azazel

P.S.: Slibuji do budoucna, tak jak jsem si vždy sliboval sám sobě na chatech, že politicky podmíněný fejeton už zase dlouho předlouho nenapíši.

Anděl Azazel Twisted Evil
Sponsored content

X-Fejetony Empty Re: X-Fejetony

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru