X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Ivana
Ivana
Female
Počet příspěvků : 2
Bodové hodnocení : 923
Datum registrace : 29. 01. 18
Bydliště : Praha

Jste spokojení ve své práci? Empty Jste spokojení ve své práci?

za 08.02.18 19:02
Dobrý den,

zajímalo by mě, jakou práci děláte a jestli jste v ní spokojení - ať už z hlediska jednání zaměstnavatele, platových podmínek nebo pracovní doby.

Já měla po skončení mateřské dovolené s hledáním práce docela problém. Zkusila jsem asi tři různé zaměstnavatele, ale po několika týdnech práce se vždycky ukázalo, že to, co na začátku slibovali, v reálu není možné. Při hledání mi pak hodně pomohlo hodnocení zaměstnavatelů , díky kterému jsem si mohla nějaké zkušenosti přečíst už dopředu, a tak trochu se připravit na to, co by mě mohlo potkat. Teď dělám asistentku a musím říct, že po dlouhém hledání, ze kterého už jsem byla opravdu zoufalá, jsem ve všech ohledech opravdu spokojená. Smile
2sykk93
2sykk93
Male
Počet příspěvků : 10
Bodové hodnocení : 525
Datum registrace : 15. 03. 19
Scorpio Věk : 32
Bydliště : Praha

Jste spokojení ve své práci? Empty Re: Jste spokojení ve své práci?

za 07.07.20 12:02
Dobrý den Ivano,

podařilo se vám v práci vydržet až do ted?
Já jsem akorát o práci přišel a snažím se sehnat nějakou pracovně volnější, abych se mohl věnovat i synovi. Proto přemýšlím o nějaké práci částečně přes počítač z domova. Neměla byste nějaký tip?
Potřebuji nejdřív vybrat nový notebook, na starém PC by mi trvalo vše hrozně dlouho. nechce se mi do toho moc investovat, ale přemýšlím, že bych pořídil nějaký starší nb jako http://www.tera.cz/repasovane-notebooky_c1357566.html , případně nový http://www.tera.cz/notebooky_c258383.html . jde mi fakt jen o přehrávání filmů, facefook, základní práci. jaký notebook za ruzumnou cenu, by mi měl pls stačit? poradíte?
Díky moc Smile
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru