X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 110
Bodové hodnocení : 3118
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android) Empty AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android)

31.07.16 14:32
Seš naprosto bezvyznámný psychopat, nejsi hoden nějaké pozornosti, inteligentní lidé se zaměřují na normální věci. Nejsi žádná reportérská osobnost seš jen hnida z xchatu co se může posrat z nějakých tragédii českých četů a fór. Takové nesmysly jako diskutováni na fórech a četech už nikoho neberou, v jakem žiješ století? Běž si honit ego se svojim přizdisráčem anathematkou on si taky rád vymýšlí, a nauč se oslovovat lidi pravými jmény. Nejsi Pan čistý ani Pan pravidlo, jsi zločinec a bezmozek.
To samé sekta zálešáckých kyberzločinců co si pletou pojmy s dojmy a sami jsou zločinci co omezuí svobodu internetu. Však už tam nikdo nechodí, to se mu opilcovi fakt povedlo kupovat něco co je mrtvé už přes 5 let. A nepočítej s tím že ti vyjde další AN číslo, po prázdninách po tobě neštěkne ani pes.
Mr.Android gooryk, Gracefullady, houpy, vizly, Ebisek, juryn, všichni rozumní odešli a proč asi????????xchat je dávno mrtvej. Tak zalez. napsal:

Naopak, za AN jsme na několika místech uveřejnili naš pohled a hodnocení právě např. chatů. Konstatovali jsme, že chat je již dávno překonaná platforma která skomírá. Též jsme se zabývali změnou chování lidí na síti v průběhu času a je neoddiskutovatelnou pravdou, že po rozmachu sociálních sítí všeho druhu, nemá chat jako takový moc co nabídnout, tedy nic moc jiného než pokec, a to je v dnešní době ukrutně málo, zvláště z již uvedeným konstatováním o změnách chování lidí na internetu. Podobné je to i s diskuzními fóry, tedy těmi klasickými. Ať již šlo o fóra svázaná právě s chatem, např. na Lide.cz bývala zdatná a fungující fóra, ovšem majitel portálu Lide.cz, tedy Seznam, se rozhodl celou službu předělat (pro nás na naprostý paskvil) a tím i tamní fóra vzaly za své. Ani nejznámější a zřejmě největší diskusní server Diskutnici.cz není v současné době, lidově řečeno, žádná hitparáda. Slavné doby chatů a diskuzních fór jsou již opravdu pryč. Přesto mají stále své místo na internetu a najdou si své uživatele, ač jsou to již početně výrazně nižší stavy.

X-Fórum je tak trochu jiné fórum, jednak proto, že je svázané s AzaNovinami a druhak proto, že se ho snažíme dělat přeci jen krapet jinak, odlišně. Ukáže čas, zda li bude živoucí a života schopné, my můžeme vytvořit pouze prostor a podmínky pro případné další diskutéry a budeme rádi, když si k nám někteří najdou cestu.

Co se týče samotných AN, tak od září zcela určitě začnou opět, po prázdninovém oddechovém čase, vycházet. Jejich budoucnost ovšem ani mi nedokážeme odhadnout. Na jejich počátku jsme se mýlili a vůbec nepředpokládali takový ohromný úspěch a rozmach, opravdu jsme netušili, že by se náš projekt mohl stát fenoménem a hitem sezóny. Tedy již nyní nebudeme činit ohledně budoucnosti AN žádných prorockých počinů.

Vaše AzaNoviny
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3343
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android) Empty Re: AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android)

31.07.16 14:47
A teď více osobněji a bez zbytečných oficialit. Jedním ze znaků opravdové osobnosti je to, že vzbuzuje v lidech emoce a AzaNoviny, včetně mě jako jejich zakladatele, ty emoce vzbuzovaly a vzbuzují, mnohdy, u některých lidí zvláště, převeliké. Mimochodem, kdy se na Xchatu stalo, aby se nějaký člověk objevoval v popiscích stálých místností, v celé historii nikdy. Já či AN jsme se už objevili ve třech (Praha, VIP, Bezva flirtík).

Pan Čistý a pan Pravidlo samozřejmě jsem a někteří to nemohou překousnout, že se stále pohybuji v mezích pravidel a že za celou dobu mnoha let na mé osobě neulpěla kapička špíny.

S tím omezením svobody na Xchatu se dá souhlasit a i mě přijde hlásání v Novinkách o "svobodném a svobodomyslném Xchatu" opravdu velmi úsměvné. O nejrůznějších omezeních už AN psaly, Já to nebudu opakovat, každopádně tyto omezení souhrnem o svobodě Xchatu rozhodně nesvědčí. Uvedu jen nově dva příklady. Jistě se mnozí setkali v určitých situacích s oznámením " Právě probíhá aktualizace.... atd.", takové oznámení se např. objeví, pokud člověk si bude chtít vyhledat na fórech něco, co zřejmě provozovatelé nechtějí aby bylo lehce vyhledatelné a tak se po zadání do "hledat" v některých případech objeví zmiňovaná hláška, což lze považovat za určitý druh cenzury. Druhý příklad je čistě osobní, neboť se týká přímo mé osoby. Byl jsem nucen na tamní fóra napsat pod nickem RetorNo.1. Ač jsem přistupoval pod stále stejnou IP adresou, jinou činnost jsem pod tímto nickem, než několik málo příspěvků na fórech, neprováděl, a po celou dobu bylo zřejmě všechno v pořádku, tedy po dobu asi 1 a půl měsíce, pak náhle po mém posledním příspěvku (rozuměj předposledním) byla má IP adresa vyhodnocena jako anonymizační. Zvláštní že, celou dobu byla v pořádku a najednou je adresou anonymizační.

A přímo k tobě, Machu. Já v tvých písmenech cítím mnoho převelikých emocí. Zřejmě ses stále nesrovnal s tím, že jsi na Xchatu vyšuměl a zmizel jak pára nad hrncem a i nyní tvým emocím nedělá dobře fakt, že tu máme s Anathemou a fatal-error, byť malá, ale funkční a živoucí fóra. A čím se, krom zakládání milionu profilů a stránek na FCB (které jak rychle vzniknou, tak zase mizí), můžeš pochlubit ty?

Ale to, že je Xchat mrtvý... a stále mrtvější.. s tím se samozřejmě nedá než souhlasit.
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3343
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android) Empty Reakce Mr. Androida

02.08.16 15:36
Páni azazeli tak tou svoji reakcí si mě opravdu rozesmál, estli si myslíš že závidím tobě análnikovi a te tlustošce na nějakém zatuchlém fóru které má část uchovanou z mrtvých Azanovin, a nově založené nesmysly, které se podobně řeší i jinde už dávno, nejsi originální, vážně ? Né to snad ne :-D Já že nemám co nabídnout? Z xchatu sem odešel dobrovolně vůbec mě nežere že tam nemusím a ani nechci, až budeš slavný jako moje facebookova stránka (Hater) tak pak se můžem o něčem bavit , zatím nejsi nikde vidět, že pár sráčů z xchatu něco z AN četlo je úplně jedno o xchatu na fejsu nikdo ani neví tudíž veškeré dění z xchatu se na fejsu vůbec neřeší! :-D chápu že ban ti naskytl přiležitost splnit si dětstký sen být celebritou skrze zpravodajství ale spíž budeš jen nevyrovnaná troska co tebe právě nejvíc žere žes tam nemohl a odbanovaní tvých profilů nikoho netrápí, a jakých milión ůčtů a stránek? Že trpíš chronickou předsavou že ti tu pořád píšu já není můj problém, to nebyly moje stránky a profily co tu psaly. napsal:


Já (A-A) FCB: Ano, o slávě tvých stránek se pějí ódy. Tvůj pokus konkurovat AN Patáliemi.. nikoho to nezajímalo, tak jsi to zrušil. A nebo veleslavná stránka tvé hudební produkce, kde ta videa měla asi 3 shlédnutí (ty, aleš, haluška). Tak gratuluji k tvé neskonalé gigantické facebookové slávě. A-A



Takže zde to vezmu ještě bodově:

1) Jak jsi jistě z dálky převeliké shlédl, tak nicky Azazel-Andel a Xkozel jsou kompletně smazány, tedy jejich veškerý obsah (a že to byly velmi zdatné, jak obsahově tak graficky, profily)

2) Jak jsem říkal, tak jsem činil a s Azazelem jsem se krapet prolétl po Xchatu. Např. jsem si pokecal v BF s Firstem, worlwidem a taky s prudičskou ikonou a legendou Trashem. Holt Azazel, a to je známo, se taky nebaví jen tak s každým, jen tak s někým. DonLaOndra po dotazu "co dělá Mach?", který ale nikoho nezajímal, tudíž nikdo ani nereagoval, tak jsem se mu jal odpovědět něco ve smyslu "že tady už nemůže zakládat milion profilů, tak je teď zakládá aspoň na FCB", tak DonLaDravaaHrava, trpící jakousi azaalergií (je to asi hrozně nakažlivá nemoc, neb je na Xchatu hojně rozšířená), se raději zdejchnul.... Ano, v tom BF, kam jsem nikdy moc nechodil (jen si udržoval přehled, jako o všem), ano, v tom BF, tedy tvém tuze oblíbeném Flirtíčku, ano, v tom BF, kde jsem si měnil písmenka s místními "celebritami" zatím co ty (opakuji v oblíbeném tvém Flirtíčku) už evidentně ani ve vzpomínkách nikoho nezajímáš.

3) Tímto, že toto zde píši, jsem ještě udělal dobrý skutek a snad už naposledy oprášil mrtvolu (ono mrtvola se taky dá oprašovat jen do určité doby, než začne býti již ve značném stupni rozkladu)

A závěrem: Neboť Anathema má již na Xchat opět volný přístup, pak tedy jak Anathema tak AN (Azazel už na Xchat nechodí! Azazel je legenda!) si mohou volně poletovat a z tuze velikánské dálky může už jen hledět Litulka Litulkovič Neviditelnyj.
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3179
Datum registrace : 19. 06. 16

AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android) Empty Re: AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android)

02.08.16 15:51
Zatím hned stručně zareaguji..poté možná rozšířím...nemíním sedět na vavřínech a ihned nebudu hodný a zalezlý, ale okamžitě vznesu jeden aktuální dotaz za naprosto zaspamovanou schránku jedním uživatelem"domyslete si" Very Happy , který dělá SS. Snaha o ozdravění Xka je marná..nicméně se i tak i když zdaleka s menší intenzitou budu snažit o to, aby pár (a už jich je fakt malinko) slušných uživatelů se mělo alespoň trochu dobře, bez zlovolných prudičů či "polobohů", kteří jsou jimi stejně a mají navíc neschopností tamního vedení, nebo řiťolezectvím nějakou funkci, které zneužívají, aby co nejdříve pochopili, že tudy cesta nevede, případně to neměli tak těžké, třeba kvůli kontroverzním jejich kamarádům/kám. Apropo...MacCh? Kdo to je?......Litultice NO REKURZIV!!! lol!
kajkos
kajkos
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 2810
Datum registrace : 28. 08. 16

AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android) Empty Re: AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android)

28.08.16 21:02
No neboj se já se vrátím z jiního zařízení založím milion nácků gyma nechám chytit islámem do tábora a začnu znova, až to nebude nikdo z vás hlupáků čekat hraješ slušnáka a myslíš si že mě nasereš když budeš říkat něco o nějake vesnici kde sem nikdy ani za boha nežil xDDDDDDD lol jste k smíchu zjevně nikdo nereagoval protože nikdo kdo by měěuž znal tam nechodí jen závidíš azazeli že jsem krásnej kluk a holky se o mě perou bye bye losere , musim se vratit musim šikanovat alfika chybi mi to o.O
Sponsored content

AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android) Empty Re: AN: Z naší FCB stránky (od Mr.Android)

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru