X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Male
Počet příspěvků : 39
Bodové hodnocení : 3017
Datum registrace : 11. 05. 16
https://xan-forum.forumczech.com

XF Stížnosti Empty XF Stížnosti

24.07.16 18:47
Každý uživatel má na X-FÓRUM nezadatelné právo na podání Stížnosti:



  • ohledně závadného obsahu či obtěžování ze strany jiných uživatelů kontaktujte nejlépe Administrátora
  • stížnost na jiného uživatele v obecné rovině směřujte předně na Moderátory jednotlivých fór nebo přímo na Administrátora
  • stížnost na Moderátora uplatněte u Administrátora

 
A nebo napište svojí Stížnost sem do tohoto fóra!
avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2900
Datum registrace : 12. 07. 16

XF Stížnosti Empty Re: XF Stížnosti

02.08.16 20:14
mazání nezávadných příspěvků moderem LordAnathema

konstruktivní kritika ,dokonce ani ne názoru či pohledu na danou věc ale z wikipedie okopených zjevných nesmyslů by neměla být záminkou k pofoukání si zjitřeného ega zmíněného "modera"
Admin
Admin
Admin
Male
Počet příspěvků : 39
Bodové hodnocení : 3017
Datum registrace : 11. 05. 16
https://xan-forum.forumczech.com

XF Stížnosti Empty Re: XF Stížnosti

02.08.16 22:59
Zřejmě by to chtělo uklidnit nervovou soustavu. Stížnost není smazána, jen byl udělen BAN Moderátorem do 16.8.2016. Z dalších dvou příspěvků zde a screenu, který jsem viděl z příslušného hudebního tématu na mě nic co by se dalo nazvat konstruktivní kritikou nedýchlo. Do data odbanování bych doporučil zopakovat si způsoby slušně vedené diskuze. Urážky, nadávky a vulgarity do těchto způsobů jistě nepatří.

Tímto je pro mě tato Stížnost vyřízena.

Admin
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3168
Datum registrace : 19. 06. 16

XF Stížnosti Empty Re: XF Stížnosti

06.08.16 13:45
Jelikož jsem na to neměl dříve čas a klid, odepisuji nyní. Pan.balu by si měl uvědomit pár věcí, za prvé, k jeho první stížnosti, kterou nazýval "konstruktivní kritika" je úplně jedno, kde byly brány materiály, pokud byly pravdivé a pravdivé byly. Blogy (hlavní témata) vidím jako věci, kde se něco tvoří, posouvá, doplňuje, dávaj se nový tipy, komentují se ty které kapely atd. atd. . A když to zjednoduším, tak pohádat se můžou lidi na fóru. V tom je zásadní rozdíl. Každý článek , který beru jako hlavní téma, nad kterým se má diskutovat, sám osobně kontroluji a případné chyby opravuji, či věci, které jsou na pomezí pochybností buď vynechávám, nebo napíši obě varianty k pososouzení. Což mimojiné nebyl tvůj příklad o kapelách, jež jsi zmiňoval v sekci Trash metal. Věz, že kupříkladu Kreator, jež jsi tam zmínil poslouchám více méně od počátku jejich vzniku vůbec, tudíž téměř 30 let. Pochybuji, že bys je v té době vůbec znal a posoudil jejich vznik, což není předmětem diskuse. Každopádně to, že nesouhlasíš s jejich vlastním vyjádřením, zařazením a dalšími věcmi, tak nesouhlasíš ne se mnou a dejme tomu s wikipedií a nejen jí, by sis měl uvědomit, ale z mnoha tisíci fanoušků té kapely , jí samou a jejich kritiky, což promiň, ale je prostě tvůj problém...nebe bude modré, i když nakrásně ty řekneš, že je žlutorůžové. To je jedna věc. Proč jsem ti tvůj příspěvek smazal, bylo hlavně proto, že to je úvodní téma k stylům, něco jakoby úvod k diskusi, a ne obyčejný příspěvek. Nad Obyčejným příspěvkem, který pod tímto tématem, můžeme provádět dále nyní, se můžeme různě zabývat polemikou, ty konspirací i jinými věcmi, nicméně úvodníky slouží k tomu, co je bráno za bernou minci jako oficiální pravidlo a fakt a tudíž neslouží k tomu, aby se o něm někdo vyjadřoval takovým způsobem jako ty viz urážky atd. Dále bych tě k dalším tvým urážkám viz výše a ještě jedné, kterou jsem smazal definitivně upozornil, že mi nemusíš skutečně nic ukazovat ani jak se dělá ani jak to děláš ty někde jinde. Na lidéčkách jsem byl 10 let moderátorem metalových for a z toho rok i přímo administrátorem for hudba obecně což se v podstatě můžeš přesvědčit jejich shlédnutím i nyní roky 2003 po rok 2013, kdy přišla ta strašná paskvilová změna Lideček obecně. V metalu mám rozhled skutečně velký, a troufám si říci, že nás v ČR takových moc není, neb se buď zabývají jen jedním svým stylem, nebo pár kapelami, což rozhodně není můj případ a navíc neposlouchám jen metal, ale poslechnu si rád hudbu i jiných stylů, pokud na to mám zrovna náladu. Pokud nechápeš, kdy a jak se určité styly poslouchají a z jakého důvodu a proč v daný čas sednou nebo nesednou, je opět jen tvůj problém. A spíš tvoje mínus, že umíš poslouchat jen 10 kapel případně jeden styl, jsi prostě o dost věcí ochuzený, nebo je prostě nechápeš. My muzikanti spotřební náhled moc nemáme rádi a podstatné je, aby pro nás ta daná hudba vyjadřovala ty dané pocity, které chceme předvést v danou situaci. To by jsi si měl uvědomit a některé věci nejde vyjádřit jen jedním stylem. Jinak o naší tuposti a další tvé "jako urážky" ....krom toho, že to bylo fakt chabé....tak neměj péči, my si určitě nějak poradíme a to nejen v osobním životě. Což mimojiné není ale už vůbec tvoje starost. Závěrem bych zopakoval dvě věty admina neb opakování je matka moudrosti...Do data odbanování bych doporučil zopakovat si způsoby slušně vedené diskuze. Urážky, nadávky a vulgarity do těchto způsobů jistě nepatří. Cool
Sponsored content

XF Stížnosti Empty Re: XF Stížnosti

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru