X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
MachBuhTrashe
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 2849
Datum registrace : 23. 07. 16

Prej prázdniny -)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Empty Prej prázdniny -))))))))))))))))))))))))))))))))))))

23.07.16 0:52
eště že mě to bylo jasný hnedka že je to nějaký divný s těma prázdninana azahovin Suspect  Takže žádný prázdniny prostě si to zabalil aby tě Gymvožrala vytáhnul z azakabanu Laughing  pirat  a eště nedávno že slovutný Azazel cheers  lol!  to určitě. SRABE! -))) jocolor  monkey  a jak letěl hned helpíčkovat aby se moh přihlásit, protože ztratil heslo ale už si se koukám logoval, takže možná trapná komedie abys moh psát pod rétorem ze strachu aby tě neposlali do báně znova kam stejně patříš!!! Cool  Laughing  Laughing  směju se nahlas Laughing  lol!

Gymchat a Azazel smrdí -)))))))))) Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3179
Datum registrace : 19. 06. 16

Prej prázdniny -)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Empty Re: Prej prázdniny -))))))))))))))))))))))))))))))))))))

23.07.16 2:26
Jako obvykle jsi nic nepochopil, my se totiž střídáme s Banem a teď jsem na řadě já Embarassed Razz
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3343
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Prej prázdniny -)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Empty Re: Prej prázdniny -))))))))))))))))))))))))))))))))))))

23.07.16 12:29
Úžasné. To jsou zase konstrukce. Takže. Já Azazel, když něco říkám vážně, pak to také vážně myslím a hlavně to vždy dokazuji svými činy. Tudíž když říkám, že AN mají pouze prázdninovou pauzu, pak mají opravdu jen a pouze prázdniny. A když říkám, že Aza na Xchat už nechodí, pak to opravdu znamená, že Aza na Xchat nechodil, nechodí a chodit nebude. Ty dva nicky Azazel-Andel a Xkozel mě vůbec nezajímají, pravděpodobně se s nimi jeden den prolétnu po místnostech, udělám takovou "Spanilou jízdu" a dám je k ledu. Jednak co bych tam asi tak obecně pohledával a druhak se Gym se svým koťátkem usnesli, že Aza a mnozí jiní jedinci s nějakou "přidanu hodnotou" nejsou vítáni na jejich soukromé party, na jejich soukromém pikniku zvaném "Gymchat pro vyvolené", a Já nemám ve zvyku se cpát tam, kde mě nechtějí. AN tam samozřejmě přítomny budou komukoliv navzdory.

A na závěr jen taková řečnická otázka. Já jsem si odbanování oněch dvou nicků všiml pravděpodobně až takový týden poté, co k tomu došlo. A teď přijde ta řečnická: Když tvrdíš že tě cokoliv s názvem chat nezajímá a Xchat obzvláště, jak je tedy možné, že máš takto přesné info a úžasný přehled? aha.. aha..


Vážně-Nevážně: No teď jsem si vlastně uvědomil, že tu momentálně v tomto tématu jsem jen se samýma prudičema. Takže pánové, až budete chtít příště nějaké mé vyjádření, pak mě laskavě požádejte zda li bych nebyl tak laskav a něco vám tu neodblábolil, páč chápejte, Já se jinak se zabanovanýma prudičema nebavím. Very Happy  A jak sám říká Lord o kousek výše nad námi v informativním fóru, žádné výmluvy, žádné debaty, páč vy prudiči (Lord, Mach atd...) přeci stejně moc dobře víte, zač a proč váš trest, váš ban přišel.. že.. ovšemže. A Já zabanované prudiče prostě NEMÁM RÁD! Laughing  Twisted Evil
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3179
Datum registrace : 19. 06. 16

Prej prázdniny -)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Empty Re: Prej prázdniny -))))))))))))))))))))))))))))))))))))

23.07.16 19:16
za prvé...správně, já se sám ze sebou také přestal okamžitě bavit Sad ...za druhé...zjistil jsem při té příležitosti pár zásadních pro život důležitých věcí....v chození jinam, v chození s ženskejma, v chození do práce, v poslouchání oblíbené hudby, v sledování oblíbených filmů, a hlavně!!!! a to je nejpodstatnější...v kouření oblíbených Black Devilek a obecně jakýchkoliv cigárek (z toho jsem měl skutečně obavu).....tak v tom všem...vas BAN.....vůbec NEOMEZUJE!!!! lol! za třetí....ano..porušil jsem Lingaliho pravidla na forech nepsat!!! , protože by to mohl někdo...číst!!! a třeba i něco k věci krom vedení....odpovědět!!! A tudíž si rád nesu svůj trest a diskutuji a píši jinde....tuším že....ZDE!!! lol! Apropooo..Gymchat....co to vůbec je???? Zřejmě jsem to už zapomněl, neb to nebylo důležité Shocked
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 110
Bodové hodnocení : 3118
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

Prej prázdniny -)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Empty Re: Prej prázdniny -))))))))))))))))))))))))))))))))))))

24.07.16 16:46
Za AzaNoviny ještě oficiálně dodáme, že v průběhu prázdnin vyjde již avizovaný nový titul "Prázdninové perličky". Půjde o měsíčník, tedy vyjdou 2 čísla během prázdninových měsíců, to první tudíž již brzy. Těšte se.

Vaše AzaNoviny
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 110
Bodové hodnocení : 3118
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

Prej prázdniny -)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Empty Re: Prej prázdniny -))))))))))))))))))))))))))))))))))))

24.09.16 0:12
Jak mohou všichni sledovat, pak obavy z toho, že bychom něco zabalili, byly velmi liché. Měli jsme opravdu prázdniny a i v nich se urodilo pár věcí včetně dvou čísel Prázdninových Perliček. Nyní v září již vyšlo standardní číslo AzaNovin 31 a o tomto víkendu bude uvedeno i následné 32. číslo. Krom toho jsme se i mimojiné vyjádřili k naprosté nestoudnosti admina Gigga a k situaci kolem BTMR včetně podpory Petice na odvolání administrátora Bogemana, a to vše přímo na diskuzních fórech služby Xchat (což byla výjimka pravidlo potvrzující).

Vaše AzaNoviny
Sponsored content

Prej prázdniny -)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Empty Re: Prej prázdniny -))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru