X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oblečení na běhání nebo kolo

+12
dobravoda
Narnia.
Korelka
LordAnathema
Zabka.Hanka
Brumla
vikingg
Anděl Azazel
HNFgirl
Majinka888
ABCSomr
Pawushka
16 posters
Goto down
Pawushka
Pawushka
Female
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 2841
Datum registrace : 20. 07. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Oblečení na běhání nebo kolo

20.07.16 8:49
Ahoj, jaká značka sportovního oblečení Vám nejvíc vyhovuje na kolo nebo běhání? Moje kamarádka si koupila před měsícem dres na kolo od jedné značky, myslím že se to jmenuje Rogeli. Byla v něm už párkrát na kole a byla spokojená.
ABCSomr
ABCSomr
Male
Počet příspěvků : 9
Bodové hodnocení : 2847
Datum registrace : 20. 07. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

20.07.16 12:26
Vyhovovat bude určitě když si vezmeš chrániče a helmu pirat Laughing Laughing
Majinka888
Majinka888
Female
Počet příspěvků : 5
Bodové hodnocení : 2849
Datum registrace : 16. 07. 16
Pisces Věk : 36

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

20.07.16 18:23
Na kolo asi Nike, Adidas, Reebok, Rogelli, nijak neupřednostňuji značky. Spíš v čem se cítím pohodlně. bounce Oblečení vybírám hlavně podle pohodlnosti, boty ty úplně a pak už záleží jestli je zima nebo teplo. Bunda, větrovka, funkční prádlo. Wink flower
HNFgirl
HNFgirl
Female
Počet příspěvků : 19
Bodové hodnocení : 2920
Datum registrace : 20. 05. 16
Taurus Věk : 27

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

22.07.16 17:00
copak na znacce zalezi? mne teda vubec. jestli nekomu ano, tak mam bundu reebok, to stejne klahoty a boty mam najky. tongue
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3169
Datum registrace : 19. 06. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

23.07.16 2:56
punkáči běhaj???? A ještě navíc v Reeboku a v najkách??? A pak, že není punk dead lol!
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3169
Datum registrace : 19. 06. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

23.07.16 3:09
na kolo používám řadu let dresy značky doom a death metal skládajících se z triček Canibal Corpse, Evoken, Napalm Death, Opeth, Theatre of tragedy, Anathema, My Dying Bride, Morbid Angel, Death a řada dalších a bermud Morbid Angel a My Dying Bride. Byl jsem v tom už na kolem párkrát (cca 6 666x) a byl jsem vždy spokojen. Běhat člověk až tak nepotřebuje, neb když honíte hopery, technaře či jinou tuhle verbež, tak oni s jejich pytlovinovým dresem a kalhotamy po fotrovy s rozkrokem až pod kolena se vždy po uběhnutí dvou metrů přizabijí sami a tak je v podstatě hned máte dohnané a tudíž v klidu využijete obuv, doporučuji kanady a podobné, se kterými se výborně kopají do zadku. Případně na WC pokud to na vás přijde z nenadání si doběhnete i bosí. Twisted Evil
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3333
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

23.07.16 12:46
LordAnathema napsal:punkáči běhaj???? A ještě navíc v Reeboku a v najkách???  A pak, že není punk dead lol!

Ale tak přece holky řikaly, že punk je jinde.... a v klipu bylo jasně ukázáno kde - v srdci I love you ... Tak přece nebude nosit křivák naruby a myslet si, že je to známka punku, přece si nebude rtěnku nanášet rovnou na zuby a myslet si, že je to známka punku. Basketball Jinak 70ky a 80ky už jsou dávno pryč, píšeme rok 2016 a je asi třeba rozlišovat mezi samotným stylem hudby, který jistě bude vždy spjat s nějakou životní filosofií nebo by aspoň částečně měl, a s hnutím jako takovým, píšeme opravdu ten rok 2016 tudíž bych řekl, že "nejen punk ale vše je jinde". A tady se zarazím, páč s mojí vrozenou "grafomanií" bych se teď rozepsal, ale toto není to správné téma, fórum, tady by to byl příspěvek totálně OT, takže bych musel sám sobě příspěvek posléze smazat a nebo by to udělala fatálka, za což bych jí samozřejmě ještě pochválil. A dost!

A mimochodem, jakou máte značku kola, když už tu jedou ty značky? (Ať jsem aspoň jednou větou k tématu) Twisted Evil
vikingg
vikingg
Male
Počet příspěvků : 8
Bodové hodnocení : 2899
Datum registrace : 30. 05. 16
Bydliště : Liberecký kraj

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

23.07.16 18:24
Ahoj,vezmu si co mám po ruce. Sporotvní oblečení nijak nerozlišuji, hlavně že splní co má. Jen bundu mám Alpinku, zbytek sporotvního oblečení mi kupovala manželka, já to ani moc nekupuji, nemám rád nakupovaní mezi lidmi. Ale myslím, že ta ho kupuje stejně přes internet. -)) A kolo mám Author.
HNFgirl
HNFgirl
Female
Počet příspěvků : 19
Bodové hodnocení : 2920
Datum registrace : 20. 05. 16
Taurus Věk : 27

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

24.07.16 14:16
LordAnathema napsal:punkáči běhaj???? A ještě navíc v Reeboku a v najkách???  A pak, že není punk dead lol!

psala jsem ze copak na znacce zalezi. hele ale vsecko ma najakou znacku. nerej strejdo
bom
Brumla
Brumla
Male
Počet příspěvků : 13
Bodové hodnocení : 2910
Datum registrace : 24. 05. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

24.07.16 15:41
Mám kolo Kellys. A oblečení používám Sensor, značku Sensor můžu doporučit i jako funkční prádlo (termoprádlo). Oboje používám již několik let a jsem naprosto spokojen. Wink
Zabka.Hanka
Zabka.Hanka
Female
Počet příspěvků : 12
Bodové hodnocení : 2917
Datum registrace : 23. 05. 16
Bydliště : Jihočeský kraj

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

25.07.16 19:20
Ja neběhám jezdím jen na kole a to v tričku a v nějakých kalhotech. Jen pod triko nosím funkčni prádlo. Jinak klasika sunny
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3169
Datum registrace : 19. 06. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

25.07.16 21:06
konečně někdo normální Laughing před 30ti lety taky jezdili lidé v běžných věcech a nikomu to ani nepřišlo Very Happy
Korelka
Korelka
Female
Počet příspěvků : 2
Bodové hodnocení : 2835
Datum registrace : 25. 07. 16
Bydliště : Pardubice

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

25.07.16 21:33
Ahoj,
zkuste oblečení od značky Dragonfly. Je teda primárně vyráběné a určené na Bikram jogu, ale používám jejich legíny i na běhání. Jsou dokonale elastické, nestudí mě a hlavně nemají žádné tvrdé švy a gumu v pase. Fakt naprosto suprový. Nejsem teda žádná extremistka, ale na to moje běhání po parku jsou víc než dobrý.
Narnia.
Narnia.
Female
Počet příspěvků : 12
Bodové hodnocení : 2844
Datum registrace : 26. 07. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

26.07.16 22:33
Co se týče mě, tak já spíš jezdím jenom na kole. Ale mám oblečení od Alpine a Rogelli. Mám od nich věci už několik let a jsem s nimi spokojená. Kvalita odpovídá ceně bych řekla. cyclops
dobravoda
dobravoda
Female
Počet příspěvků : 7
Bodové hodnocení : 2853
Datum registrace : 12. 07. 16
Bydliště : Brno

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Jízda na chodníku

01.08.16 15:30
Nechci zakládat nové téma, ,myslím že sem se to hodí. Cyklistů na chodníku je čím dál víc až mi to už někdy začíná dost vadit, třeba ve městě a různě. Chápu že za určitých podmínek se to dá ale hodně lidí jezdí po chodníku i když nemusí. Taky jezdíte po chodníku? Přiznejte se jak moc. A jaký na to máte názor. Podle mě se to ani nesmí a můžou za to být pokuty ale asi to nikdo neřeší, podle toho kolik kol po chodnících jezdí. -))
Drajfus
Drajfus
Male
Počet příspěvků : 4
Bodové hodnocení : 2872
Datum registrace : 22. 06. 16
Bydliště : Praha

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

02.08.16 8:21
Jízda na chodníku

Aspoň mi nepřekáží na silnici :DDD
vikingg
vikingg
Male
Počet příspěvků : 8
Bodové hodnocení : 2899
Datum registrace : 30. 05. 16
Bydliště : Liberecký kraj

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

09.08.16 17:54
Taky jezdím po chodníku -DD i po přechodu hlavně když jedeme s dětmi. V některých úsecích je to i nutnost i když by se to nemělo.
-))
ZUZULinda
ZUZULinda
Female
Počet příspěvků : 41
Bodové hodnocení : 2930
Datum registrace : 07. 06. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

10.08.16 13:30
I vy cyklisti. Nemělo. Hlavně že je všude tolik cyklostezek.
Razz Wink
Wess
Wess
Počet příspěvků : 11
Bodové hodnocení : 2708
Datum registrace : 08. 12. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

08.12.16 11:22
Já zkusil Decathlon a nemám problém..
Lota
Lota
Počet příspěvků : 11
Bodové hodnocení : 2760
Datum registrace : 19. 10. 16

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

11.01.17 9:32
V tom decathlonu jsem taky ulovila pár dobrých kousků, umě ale pořád vede lidl Smile
Sponsored content

Oblečení na běhání nebo kolo Empty Re: Oblečení na běhání nebo kolo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru