X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
VejvodJ
Male
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 2874
Datum registrace : 09. 07. 16

Spouštění videí na YouTube Empty Spouštění videí na YouTube

09.07.16 20:44

Dobrý den

Mám prohlížeč google chrome a poslední dobou mám problém při přehrávání videí na YouTube. Když otevřu nějakou stránku s videem tak někdy funguje tak jak má ale někdy video běží tak asi 10-20 sekund a pak se sekne a karta neodpovídá. Stává se někdy i že neodpovídá celý program chrome, nejen ta karta s videem.

Děkuji za každou radu. Chrome jsem už i odinstaloval a nainstaloval a stále nic.
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3191
Datum registrace : 19. 06. 16

Spouštění videí na YouTube Empty Re: Spouštění videí na YouTube

12.07.16 14:27
Za prvé potřebuješ mít aktuální Javascript tj stáhni si aktuální javu a nezapomeň jí povolit ve svém prohlížeči....za druhé zaktualizuj na poslední verzi Adobe flashplayer ..pokud po restartu PC chyba přetrvává zkus toto A) Odinstaluj verzi Flashe, kterou máš, najdi si jinou starší* 11.2. ..., 3 ... na:http://www.oldapps.com/flash_player.phpa při instalaci rovnou zakaž automatickou aktualizace. U Chromu, zakaž vnitřní player.B) Přepni v YT nastavení mód Flash na HTML5. Je to pod testováním nových funkcí (Toto je můj vyloženě typ, že by to mohlo být tím). C) Jiný prohlížeč. S vybranou verzí Flashe. (Zlatý Firefox)
Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru