X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
pan Spravedlivy
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 2876
Datum registrace : 05. 07. 16

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

05.07.16 8:43

tak konečně na toho metal masňocha došlo eště že existuje spravedlnost. A jak dřív lez giggovi a jiným adminům do prdele a teď je v baaaaaani :DDDD to ti patří za všechny ty pmluvy na MacCha prudič ses ty a teď se to ukázalo. Doufám že v analkabanu budeš na věky. NO REKURZIV-)))))))))))))
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3189
Datum registrace : 19. 06. 16

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty Re: hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

05.07.16 12:31
Voni už tě MacChu zase na chvilku pustili k počítači? Very Happy No Rekurziv jsi přeci ty, jsem rád, že se ti můj výraz na tvé hovadiny zalíbil Very Happy jinak Pokud jsem ti udělal až takovou radost, že z toho chcípáš, tak je to jen dobře, dochází mi materiál na tvoření kostlivců, tudíž tě uvítám v nekrosvět+...doufám že nemáš křivici, aby alespoň po smrti jsi mohl sloužit jako řadový kostlivec v nemrtvé armádě spravedlnosti a navíc kostlivci nemluví, takže žádné tvé příšerné pseudohudební pokusy nebudou, na to rovnou zapomeň! What a Face A tím budou vyřešeny dvě mouchy jednou ranou. A dále nevím, z čeho máš takovou radost, když už jsem pul roku jinde, kde si vesele chatujeme v klidu. Naopak se mi ten krok hodil, abych měl na vše podstatné víc času, než kopat do mrtvol na Gymchatu Twisted Evil Spíš jsem si konečně...konečně oddechl Cool A když z toho chcípnou kolem ještě jiní , mi jen vyhovuje..armáda nemrtvých bude větší farao

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3189
Datum registrace : 19. 06. 16

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty Re: hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

06.07.16 20:07
Však jo MacChu, nám je to taky skutečně jedno Very Happy Very Happy
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3353
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty Re: hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

06.07.16 21:54
Tak trágo fórum to zcela jistě není, tak by se daly možná označit bývalá fóra na webnode, toto je profesionálně vytvořený diskuzní portál a mimo jiné ho Seznam zařadil do Seznam Odkazů, tudíž ho vyhodnotil jako kvalitní web.

Nemoderují ho už jen A + A .... moderátorský tým se rozrostl o něžné stvoření a to fatal-error, asi nemusím představovat o koho jde.

Král Xchatu? Neviditelný a nepřítomný král? Nějak mi to nepasuje.

A ještě poznámka. Nedávejte si nicky, přezdívky, které evokují přirovnání Azazela, jelikož Já jsem Pan Spravedlnost, Pan Čistý či Pan Pravidlo.... že.. ovšemže Twisted Evil

The author of this message was banned from the forum - See the message

avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3189
Datum registrace : 19. 06. 16

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty Re: hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

07.07.16 11:29
binec tu děláš tak maximálně ty tvejma plkama, který známe všichni už mraky času, neb se neustále jak kolovrátek dokola opakují. Jinak je mi jedno, co jak a kde zůstane, neb jsem neměl a nemám v úmyslu se jako ty někam tam vracet, protože ani není proč, za kým a ani nevidím byť jediný náznak nějakého zlepšení tam, ba naopak, takže je mi jedno, že dostali až takový strach zbytečně mimojiné, že mne zabanovali..v tu dobu že jsem tam mimojiné ani nebyl a ani nechodil, to je na tom ještě vtipnější, takže jen ukázali, jací jsou to zase chudáci. A nebudu si jako ty zakládat nějakých 666 nicků, abych to obcházel jako ty, neb jsem to nedělal nikdy a nebudu s tím kvůli nějakýmu Gymchatu, resp. kvůli tomu už vůbec NE!! na stará kolena začínat, neb to nestojí ale vůbec za to. K tobě konstatuji hlavně jedno jediné....NO REKURZIV!!! A hlavně už nikoho nemuč svou strašnou tvorbou hlode Cool Cool
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3353
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty Re: hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

07.07.16 17:37

Pravdou jest, že to co učinili noví majitelé z Xchatu se už velmi těžko dá Xchatem nazývat, takže tady je výraz Gymchat opravdu výstižnější, plus ještě SEXchat, což sice bylo už dlouhou dobu před vstupem 42ideas ale za posledních půl roku se to ještě mnohonásobně zvýraznilo. A tím končí můj souhlas, teď přijde nesouhlasná a osvětlující, argumentačně vyvracející část.

Takže.

Král, který ne že nechce ale nemůže, bo si ani neškrtne. Král, který se nechal "vymazat" nějakým Námořníčkem? Takže tady mi to opět nějak nesedí.

Binec? Naopak je tu úžasný pořádek a řád. A pokud se tu vyskytl nějaký bordeling, zatím se tak stalo v jednom jediném případě, pak dotyčný byl okamžitě vyčištěn smazáním veškerého tapetačního spamu a zabanován na věčné časy. Ano, tady spamerům, tapetářům a dalším bordelářům druhou šanci dávat nebudeme, ač je zde možné stejně jako na xchatu blokovat na určitá stanovená časová období, a umím si představit případy, kdy lze tohoto využít, ovšem jak jsem říkal, bordeláři všeho druhu tu budou blokováni na vždy!

Já věřím, že tato fóra budou naopak míti dlouhodobého trvání, ono již v tuto chvíli, kdy se tento nový diskuzní portál, pravda, rozjíždí, už nyní je vidět ten podstatný rozdíl oproti fórum např. právě Xchatu. Jednak se tu začínají vyskytovat a budou i v budoucnu hodnotné a zajímavé příspěvky a hlavně se tu vůbec něco děje, a je naplňován smysl diskuzí, tedy je dána možnost diskutovat, vyjadřovat se, oponovat, kritizovat atd. Takže jestli jsem v předešlém odstavci psal, že bordeláři tu budou nemilosrdně likvidováni na věčné časy, pak naopak ti kteří budou slušně diskutovat, vyjadřovat se, oponovat, kritizovat zde budou mít svůj svobodný prostor neboť zde za své názory a za to, že kdokoliv naplňuje smysl a účel diskuzí diskutováním, nikdo postihován nebude. Zde neplatí a nikdy nebude platit "Lingaliho satira" - budu volně parafrázovat " Smyslem chatu je... mlčet... účelem diskuzí je.. nikdy nepsat".

A na závěr. Ne, opravdu se mně a nám nehodí každý. A fatal-error také není každý. Ano, AN před mnoha měsíci v kauze zaklíčovaného, tehdy ještě guesta, kritizovaly i SS místnosti 15 a více, stejně jako o mnoho měsíců později, investigativně, kdy kritizovaly její např. nedocházku, což prostě tak bylo. Ale úplně stejně AN se v určitém období a u určitého děje, kriticky vyjadřovaly k dalšímu moderátorovi, a to AnathematheBest (abych použil Xchatového nicku). Takže Já jsem naopak rád, že v AN platí "Padni komu padni" a že jsou AN nezávislé a nestranné. A fatal-error je hlavně naprosto nesrovnatelně někdo jiný, než zde tebou, Machu, zmiňované velká_prostitutka nebo kotatkoz. Míša je milá, příjemná, rozumná a inteligentní slečna a moderátorský tým je rád, že je obohacen a doplněn o něžný ženský faktor.

Jsem se zase rozepsal koukám, asi na tom grafomanovi něco bude. Very Happy Tak stačí Twisted Evil

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3353
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty Re: hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

11.08.16 23:07
Tenhle text, to je takové deja vu, je jen upraven a předělán k aktuálnímu obrazu a aktérům.

Mimchodem, X-Fórum a AN mají společného tak zakladatele, tedy mě, dále se zkratka AN objevuje v logu fóra a samotným AzaNovinám jsou tu vyčleněny 2 (slovy dvě) fóra z celkového počtu 16 fór. Ano, chtěli bychom tato fóra dělat trochu jinak než je zvykem u jiných diskuzních portálů, a od Xchatu se již odlišujeme od začátku a od základu. A již to bylo psáno, ale opakování matkou moudrosti jest, zde není cenzura, zde nemažeme příspěvky a nebanujeme uživatele za vyjádření názoru, to činíme, a budeme činit nekompromisně, v případě, že uživatel poruší zásadním způsobem pravidla.

Více se nemá smyslu rozepisovat, nehledě na to, že Já nerad mluvím za jiné, takže nechť si kolega Anathema k tomu řekne své, bude li vůbec mít tu potřebu. Twisted Evil
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3189
Datum registrace : 19. 06. 16

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty Re: hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

11.08.16 23:23
...víš ...ty paciente....dřív jsi byl alespoň sem tam vtipnej, ale teď už jsi vážně až tak ubohej, že už mne fakt jenom nudíš a to vyloženě rekurzivně...END!...osobně bych ty kydy už smazal, stejně jsou to nějaký post výkřiky do tmy jen...MacCH...kdo to vůbec je....a koho to jinde než v Litulticích rekurzivně zajíma....

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD Empty Re: hahahahahahahaha análník v banu já chcípám smíchy :DDDDDDDDDDDDDD

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru