X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Ondra MZ
Ondra MZ
Male
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 2896
Datum registrace : 17. 06. 16

Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě  Empty Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě

17.06.16 22:02
Jsem do toho magor a lidí je málo, kdo to bere vážně jako já.

Takže kolik vypijete denně kávy?Jak si ji připravujete? A jakou kávu? přímo z pražírny? Mléko?


Kávovník Ondra
ZUZULinda
ZUZULinda
Female
Počet příspěvků : 41
Bodové hodnocení : 2952
Datum registrace : 07. 06. 16

Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě  Empty Re: Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě

18.06.16 8:42
No tak já s kávou pracuju, takže mlékem kávu určitě nezkazíš, spíše zmírníš tu vyráznou chuť kávy.

Když víš jak kávu připravit, tak v dnešní době určitě je káva lepší doma, protože v mnoha kavárnách netuší jak kávu připravit kde ti přinesou moc horkou, přepálenou, běz pěny, takže existuje opravdu jen pár kaváren, kde ti kávu připraví na stůl a servírují jak mají.

Co se týče více toho mléka, někteří lidi mléko odsuzují jen pro to, že mají radši když je sama káva i neslazená, čistě čerstvé extraktovaná, kde je cítit , acidita, hořkost a pak záleží i na druhu kávy, protože každý druh kávy chutná jinak, já nejraději piju cappuccino, protože samotná káva je na mě strašně silná , navíc se zajímám o latte art, takže pro mě je tu ideální macchiato a cappuccino.

Kávu piju každý den a poměrně často Very Happy
HNFgirl
HNFgirl
Female
Počet příspěvků : 19
Bodové hodnocení : 2942
Datum registrace : 20. 05. 16
Taurus Věk : 28

Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě  Empty Re: Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě

27.06.16 21:46
trochu music k tématu. snad neurazí. klasik jinak noo.



BarUSka
BarUSka
Female
Počet příspěvků : 4
Bodové hodnocení : 2880
Datum registrace : 04. 07. 16
Taurus Věk : 38

Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě  Empty Re: Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě

04.07.16 18:03
Já nedávno objevila českou pražírnu kávy Doubleshot a je to zatím nejlepší káva kterou jsem pila.

Wink
avatar
Hosamen
Počet příspěvků : 38
Bodové hodnocení : 2912
Datum registrace : 16. 07. 16

Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě  Empty Re: Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě

14.08.16 13:04
Ondra MZ napsal:Takže kolik vypijete denně kávy?Jak si ji připravujete? A jakou kávu? přímo z pražírny? Mléko?

Pro mne je to jasné, já mám cukrovku, takže si kávu na brazilský způsob udělat nemohu. Brazilci pijí kávu z malých hrníčků překapanou a přeslazenou. Mléko ani alkohol žádné, to mi vyhovuje stejně to nesmím. Takže má káva jsou 4 odměrky do espressa, vysledek je v hrnku o objemu asi 1,5 dcl, přidám si tam sladidlo.
Můj bratr to nazýval chlupostav.
Sponsored content

Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě  Empty Re: Kdo by si rád se mnou podebatoval o kávě

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru