X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
blazy
blazy
Male
Počet příspěvků : 2
Bodové hodnocení : 2918
Datum registrace : 27. 05. 16

Avast premier Empty Avast premier

27.05.16 13:36
Ahoj. Jaký máte názor na Avast premier ? Je to dobrý antivir nebo je to k ničemu ? Má s tím někdo zkušenosti ?

Arrow
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3191
Datum registrace : 19. 06. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

05.07.16 12:46
Cokoliv, co má název Avast , je naprostá sračka, to si pamatuj a je jedno, jestli to je Premier, nebo místopředseda vlády. Sračky, co propustí vir a pak ho jako začnou řešit..v horším případě, což je zrovna Avastův případ, ho vůbec nedetekují nejsou prostě antivirem, ba naopak. Prostě jedině Eset nebo Norton jsou dobré Antiviry a právě proto jsou i placené -) každopádně, než Avast, to už raději vůbec snad nic nemít na pc, má to i lepší efekt ve finále, neb oddělat bezezbytku všude vecpaný a zpomalující Avast, je taky slušný zážitek. Pokud je ti líto pár stovek za kvalitní Antivir....tak alespoň používej Aviru (taky stojí za prd , neb taky propustí viry a pak teprve řeší) napáchá zadarmo méně škody Cool
avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2923
Datum registrace : 12. 07. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

12.07.16 20:08
zajímalo by mne ,na základě čeho konrétně soudíš že je Avast srágora ? on je většinou ponejvíce základem všech problémů v havětí v compu ten prostor mezi židlí a klávesnicí Very Happy
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3191
Datum registrace : 19. 06. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

12.07.16 22:56
dělám v tom leta a to jak dříve ve velkoobchodě tak dnes v servisní firmě a 90 procent PC, co k nám přinesou lidé zavirovaný či jinak zprasený mají v sobě Avast lol! základem problémů v kompu můžou být prostor mezi židlí a klávesnicí a proto je naprosto zbytečné ho ještě více prohloubit něčím takovým, jako je Avast. Zkrátka podruhé a naposledy...kdo chce skutečně antivir, který nepropouští viry tak má Eset nebo Norton. Tečka. Twisted Evil
avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2923
Datum registrace : 12. 07. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

13.07.16 12:49
mám obyčejnou free verzi avastu a pohoda jazz ,jak říkám stačí být trochu počítačově gramotný ,neklikat na kdejaké bigtitts.exe,nelézt na pofidérní weby a možnost nechat si zasvinit comp je na minimu

styděl bych se jít s compem kvůli do obchodu nebo servisu kvůli zavirování a nechat si tam věšet bulíky na nos že musím vysolit pětikilo atp. za tzv. odvirování a vyčištění

Eset Ok,ale Norton ? to přerostlý monstrum s přehnanýma hw nárokama?
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3191
Datum registrace : 19. 06. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

13.07.16 17:33
počítačově gramotný a nejlépe ještě bez internetu!!! Toť spása pro počítač. Počítačově gramotný člověk by si právě takový vir jako Avast, který se řídí metodou, jsem zelený a nic nedělám nikdy nenahrál lol! A zasrat si registry něčím takovým, to už je snad i ten regulerní vir lepší lol! lol! Jinak Norton nemá vůbec žádné přehnané nároky (bejvávalo v roce 2010 jedna verze, ta se jim skutečně nepovedla) osobně nepreferuji mezi Esetem a Nortonem ani jeden navrch, oba mají svá pro i drobná proti (ale to spíš v rámci obchodního hlediska, což koncového uživatele nemusí vůbec zajímat) a když už je někdo mermomocí čecháček, tak jak jsem psal, nejmenší zlo z těch "pseudoantivirů zadarmo" je Avira. Za Avast je totiž i cena zadarmo příšerně drahá sranda lol! Nepřeji ani tobě, abys to ještě poznal a tak naivně doufej, že je vše v pořádku a oulrajt hlavně zeleně lol!
avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2923
Datum registrace : 12. 07. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

14.07.16 15:58
jak píšu výše,naprosto tuhle rétoriku pracovníka servisní firmy chápu a asi funguje na ony zmíněné čecháčky ,co tam přinesou pc s tím že je to náký pomalý a seká se ,zamrzá a vy jim to za dva litry "opravíte" ,vždyt tě to vlastně živí Very Happy

kdybych nebyl línej ,tak bych postnul nějakej ten výpis logu,že i s free programy jde v pohodě fungovat ale...sem lenoch Smile
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3191
Datum registrace : 19. 06. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

14.07.16 18:34
také jsem líný a tak už se nebudu unavovat opět argumenty ..stačí toto jako příklady, zbytek jako odpověď mne ani nezajímá...zkušenosti potvrzují ty samé věci..podepisuji to....spíš jen tak ze srandy ještě ....že ty máš třeba Acer, že? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ne to bylo jen tak pro můj soukromý humor... Very Happy https://forum.avast.com/index.php?topic=179306.0
http://www.zive.cz/poradna/avast-zbytecne-zatezuje-uz-tak-pomaly-hdd/sc-20-cq-545427/?consultanswers=1
https://ispforum.cz/viewtopic.php?t=14136
Prostě Avast není!!!! Antivirus!!!! Používejte viz výše...a viz výše i....pc s tím že je to náký pomalý a seká se ,zamrzá a vy jim to za dva litry "opravíte" tím, že vykostíte Avast jako první ...ANO!!! Další reakce jsou bezpředmětné pro mne a tak si tu už piš dál co chceš na toto téma, normální člověk si už udělal obrázek a Avastu se vyhne a bude mít pokoj lol! lol! lol! lol! lol! s Avatsem zadarmo zaplaťe 2 litry za problémy, co budou následovat ano..tak je to správné! Spíš je to ještě málo, jako trest! Nebuďte tak bohatí, abyste si mohli pořizovat tak levné věci -)
avatar
pan.balu
Počet příspěvků : 55
Bodové hodnocení : 2923
Datum registrace : 12. 07. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

14.07.16 19:12
vše co mělo z mých příspěvků vyplynout je že pro normální surfování na normálních stránkách není  nutně potřeba kupovat profi antivir .tečka.
ty odkazy jsou evidentně špatný vtip,lamičky typu Hanka3 si snad i zaslouží aby jim servisáci natloukli do škeble onen falešný dojem že nutně potřebují ,ideálně, komplexní nejdražší internet security řešení

já sem si comp po komponentech nakoupil a sestavil sám (ty ne?)
avatar
LordAnathema
Male
Počet příspěvků : 234
Bodové hodnocení : 3191
Datum registrace : 19. 06. 16

Avast premier Empty Re: Avast premier

14.07.16 21:43
Hochu...já jich sestavil za x let několik set možná i tisíc....věz, že prostě vím a nejen já o čem mluvím a proč vir Avast prostě ne..to už snad raději skutečně nic a vyjde to nastejno a bude to menším zlem. Ale fandím ti. Jednou, ale nepřeji ti to, mi dáš za pravdu jak jsem psal, ale už dost plků. Na tak mizernej "pseudoprodukt" skutečně zbytečně dlouhá a ke konci už planá diskuse Cool Wink
Sponsored content

Avast premier Empty Re: Avast premier

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru