X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down

Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte?

0 - 0%
3 - 25%
6 - 50%
3 - 25%
 
Celkem hlasů: 12
 
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3355
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte? Empty Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte?

28.03.17 23:19
Like a Star @ heaven
Sisinka
Sisinka
Female
Počet příspěvků : 62
Bodové hodnocení : 2932
Datum registrace : 16. 07. 16

Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte? Empty Re: Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte?

30.03.17 18:03
Chtěla jsem dát paní Štáchovou a Špinarovou ale jde hlasovat jen pro jednu. V minulých anketách šlo myslím i pro více ale v nadpisu je pro jednu, tak je to asi správně. Tak jsem volila p. Štáchovou. Hezká anketa. -)
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3355
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte? Empty Re: Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte?

30.03.17 22:28
Ano, pro tuto anketu jsem vícečetné hlasování zakázal. Děkuji, že se anketa líbí Smile
Sponsored content

Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte? Empty Re: Představte si, že můžete oživit jednu z těchto tří známých osobností, které zemřely v uplynulých dnech. Koho oživíte?

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru