X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Anonymous
macch a wowar story
Anonymní

shrnutí (17.04.2016) Empty shrnutí (17.04.2016)

11.05.16 22:59
Kdyby mě tenkrát anathemathebest nezačal bezdůvodně pomlouvat v meditaci a dělat ze mě něco co nejsem nikdy bych se k wowarovi nepřidal,,přiznávám že sem análnika nikdy předtim neznal, ale jeho chování je jako kdyby nějaký američan začal šířit lži o nějakém polákovi který ho nikdy neviděl, protože nějaký bogelhář něco řekne a anathema jak tele si udělá vlastní předsudky(to samé celý gestapo píčaxchat tým) aniž by měl podložene fakta .asi tak ,tolik k anathemathevyvrhelbest. Very Happy

Antixchat 2 nesmlouvá ,AX2 bojuje proti kyberšikaně kterou vede xchat team.
Anonymous
AnathematheBest
Anonymní

shrnutí (17.04.2016) Empty Re: shrnutí (17.04.2016)

11.05.16 23:00
No hlavně že jsi přiznal konečně, co stejně všichni dávno víme, že jsi se k wowarovi přidal, a že jsi prostě prudič, což jsem poznal na první pohled a nejen já, kterého bylo třeba vymýtit pro klid ostatním. Přestaň už konečně fňukat nad věcmi, které jsou dávno out, i nyní zase nějaký kydy píšeš jen proto, že se chceš zviditelnit, protože jinak po tobě nevzdechne ani pes a celý ten tvůj hudební strašnopokus a i hejty na libimseti jsou ti naprosto k hovnu, protože už to dávno nikoho nezajímá, z Prazdrojova slovníku si vypujčím rčení....prostě na to všechno i tebe sere pes! Tak už přestaň blábolit a raději někde pracuj a buď alespoň jednou v životě lidstvu užitečný, ty jeden přiblblej antibojovníku - ) Musím uznat, že tvoje "pseudohudební" výtvory, jsou pro lidi s trochou hudebního sluchu strašná zbraň -) neb působí dvoufázově návalem strašného odporu z tvého naprostého antitalentu, případně pro ty, co to přežijí následně strašný záchvat smíchu, který je k nezastavení a může přivodit infarkt. Je to skutečně smrtonosná strašná kombinace -)
Anonymous
MacCh
Anonymní

shrnutí (17.04.2016) Empty Re: shrnutí (17.04.2016)

11.05.16 23:01
Neznáš mě tudíž tvoje axiomy jsou zcestné a nepodaří se ti nikdy mne urazit , na xchatu nejsem totiž nikdy osobní, za roznášeče osobních údajů může jen ebisek a podobní grázlové co si umí skovat maka adresu.
Sponsored content

shrnutí (17.04.2016) Empty Re: shrnutí (17.04.2016)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru