X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Anonymous
Mr.Robot
Anonymní

haha (06.04.2016) Empty haha (06.04.2016)

11.05.16 22:45
Chci se zminit o tech tapetkach a krivemu obvineni toho aBesta , ty tapetky dela mešek , jednoduše si vzal IP adresu anathemy a testujicim botem zatapetoval vetsinu mistnosti, vim to protoze mi o tom rikal. Je ironie hadr ze mu kotatkoz na to naletela, kdyz odpoutal pozornost treba tim ze si mešek zakladal urazejici nicky napr naprostyretard.Mach aby to vypadalo ze ho napada anathema. :DD
Anonymous
AnathematheBest
Anonymní

haha (06.04.2016) Empty Re: haha (06.04.2016)

11.05.16 22:46
Hele jak jsem už psal, mě je v podstatě jedno, co si kdo myslí, už jsem se k tomu vyjádřil, je mi to naprosto jedno i kdo to dělá, i když mám svý typy, a nemyslím si například, že by to dělala jedna osoba...a mimo jiné nemyslím si , že zrovna ty nicky macha dělá Mach, pač vím bezpečně, že Mach skutečně ale naprosto neumí si udělat srandu sám ze sebe, na to je prostě blbej a vsteklej a egocentrickej -) což mimojiné předvedl dost i těmi svými naprosto strašnými a neposlouchatelnými paskvily kdesi na FB, a ani mu nedošlo, že kdokoliv s alespoň trochu a snad ani hudebním, ale jen sluchem, posoudí správně, o jakýho neumětelskýho trapáka se jedná a jak je maximálně všem pro smích -)
Anonymous
MacCh
Anonymní

haha (06.04.2016) Empty Re: haha (06.04.2016)

11.05.16 22:47
Kecy a zase kecy nejdřiv polož screen davide robote
Sponsored content

haha (06.04.2016) Empty Re: haha (06.04.2016)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru