X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
no nick
Počet příspěvků : 1
Bodové hodnocení : 1563
Datum registrace : 14. 06. 16

co ty hvězdy??? Empty co ty hvězdy???

za 14.06.16 19:39
Co si pan bulvárek myslí o tom, že dostal YS Bogeman a leatherlady a Iconovi zelenou sebrali? nebyl ten Icon nakonec nejvíc v pohodě?
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 69
Bodové hodnocení : 1709
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

co ty hvězdy??? Empty Re: co ty hvězdy???

za 14.06.16 23:34

Pokud bychom my byli nuceni vybírat pouze z této trojice aspoň jednu osobu, kterou bychom si dovedli nejlépe představit jako žlutého, tedy plnohodnotného administrátora, pak by to byl právě ICON, který když nic jiného, tak se nám zdá alespoň celkem rozumný. Nu, a k volbě Bogemana, to je snad i škoda slov, jen to dokresluje v jakém marasmu se Xchat nachází. Nijak nás to ovšem nepřekvapuje, bývá celkem časté, že pohledy AzaNovin a AdminTýmu jsou veskrze odlišné mnohdy naprosto opačné a protichůdné.

Vaše AzaNoviny
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 69
Bodové hodnocení : 1709
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

co ty hvězdy??? Empty Re: co ty hvězdy???

za 24.09.16 0:01
Jelikož jsme i investigativní, nehážeme témata po zveřejnění do koše, některým se věnujeme občasně dlouhodobě, k některým se navracíme. Adminku leatherlady nemůžeme nijak hodnotit, neboť jsme nikterak nezaznamenali její činnost, která jistě nějaká je, nám ovšem neznámá a neviditelná. Nu a k druhému adminovi, dle nás pseudoadminovi, jsme se vyjádřili přímo na stránkách Xchatu, kde jsme podpořili dvěma příspěvky Petici na jeho odvolání. Texty našich příspěvků uvedeme i zde:

08.09.2016 22:16:59
*
AN vyjadřují veřejnou podporu Petici za odvolání Bogemana

AN se rozhodly veřejně podpořit tuto Petici, neboť se domnívají, že zmiňovaný pseudoadmin svými aktivitami a zásahy, a to nejen ve zde zmiňovaných případech místnosti BTMR, působí značné škody Xchatu. Považují Bogemana za neschopného, netololerantního a potíže vyvolávajícího admina bez jakékoliv autority a schopnosti objektivně posuzovat různé situace. Více se nebudeme rozepisovat, své postoje k tomuto jedinci, který dle nás nemá co pohledávat na adminském postu, jsme již sdělovali v minulosti. To co činí v posledních dnech považujeme za naprosto nestoudné a neuvěřitelné.

Za Xchat čistější,krásnější a svobodnější, za Xchat bez Bogemana!

A dovolíme si Vám nabídnout heslo pro celou Petici: "Chat má být o lidech, pro lidi - alias MY UŽIVATELÉ!"

AN


12.09.2016 11:02:45
*
Pro Team_Advisor

K Petici na odvolání kohokoli
A) Xchat sám sebe definuje takto: XChat je poskytovatel veřejné služby, dostupné široké internetové veřejnosti, která slouží nejen k poznávání se lidí navzájem......atd.
B) Petice spočívá ve formulování určité žádosti, návrhu nebo stížnosti. Pokud se Xchat sám ve svých veřejných výstupech (Novinky) označuje svobodným a svobodomyslným, pak se předpokládá, že svým uživatelům umožní se k dění na komunitním servu vyjadřovat a to včetně např. k jednotlivým členům Xchat Týmu, ať již formou žádostí, návrhů či stížností jednotlivých uživatelů nebo formou Petice. Jakým způsobem se zmiňovanými záležitostmi vedení Xchatu naloží je samozřejmě již v jeho plné kompetenci.
C) AN nemají statut oficiálního sdělovacího prostředku, i tak využívají svého práva na svobodné šíření informací, svobody analyzovat, svobody vyjadřovat názory včetně svobody kritizovat či oponovat veřejným či soukromým strukturám.

K BTMR a precedentnímu vyjádření Prazdroje
Ohánět se precedentním vyjádřením či rozhodnutím Prazdroje je vcelku úsměvné, neboť by samotné kroky šéfa adminů musely býti konzistentní a nesměl by svá předešlá rozhodnutí v některých případech otáčet o 180°. Jako příklad může sloužit situace minulých let v BF. Celou dlouhou dobu i přes značné protesty podporoval tehdejšího SS Houpyho, pod jehož vedením si známá Happy613 dělala v místnosti co se jí zamanulo. Poté co pod nátlakem Houpy na vlastní žádost odstoupil neuběhla příliš dlouhá doba a Prazdroj na zmiňovanou Happy613 vyhlásil "Lovnou sezónu" s názvem Kopni si do Happyny. Tehdejší odpůrce DonLaFontain (jeho zparodované video havárie Houpyho bylo posledním hřebíčkem do rakve správcování tohoto uživatele) byl Prazdrojem na jaře roku 2014 ohodnocen zabanováním všech jeho známých nicků včetně banu IP. Koncem roku 2015 udělal Prazdroj z DonLaFontaina Stálého správce v BF. Tudíž slovo precedent v souvislosti s Prazdrojem by snad ani nemělo být vyslovováno.


Pro HLUBINAMYSLENI "At Bogeman nedela spravce konkretni, jedne mistnosti.

To podle me bude vetsine stacit." Ano, to je vcelku správný postřeh, administrátor se má starat o záležitosti celého chatu a nikoliv být "vylepšeným SS" jedné místnosti, tedy BTMR. Ono ovšem jednak těch stížností na tohoto admina i na jiných fórech, jak se tu správně uvádí, už proběhlo několik a druhak jeho pochybení je mnohem více. Za všechny opět jeden příklad, kdy v místnosti VIP zaklíčoval uživatele, který do místnosti možná nikdy za celou dobu jejího fungování ani nevkročil. Teprve poté, co se tento uživatel udiveně obrátil na červené adminy a to jak Pav.m tak posléze i Prazdroje, tak teprve následně Bogeman tento klíč sundal s vysvětlením, že si to někteří lidé (rozuměj jeho přátelé) přáli. Admin který sám porušuje pravidla tím, že jen na přání svých přátel neoprávněně klíčuje uživatele?! A když k tomu všemu si ještě přečteme zde uveřejněné výpovědi uživatelů, pak je to jen potvrzením toho, že veřejná podpora Petici za odvolání Bogemana z adminské funkce byla správným rozhodnutím. S pozdravem a vírou v rozum AN napsal:
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 233
Bodové hodnocení : 1961
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

co ty hvězdy??? Empty Re: co ty hvězdy???

za 07.09.19 14:15
A jak to všechno nakonec dopadlo? Bogeman nejen že získal YS ale dokonce RS. Protesty neprotesty, petice nepetice, co si Jan Zálešák usmyslí, to se stane. Je to samozřejmě v pořádku, je to i jeho chat (i když má zrovna teď svůj podíl v zástavě Finančního úřadu, čtěte na AzaNovinách zde ). Nechť si na svém portálu dělá, co uzná za vhodné, ovšem proč pokrytecky už déle než 3 roky hlásá, jak chce XChat konsolidovat, pozvednout, zvelebit, cosi o novém velkém XChatu pro uživatele, a přitom ho používá pouze a jen pro svých pár přátel, včetně Bogemana a jeho křižácké klaky, pak je to více než trapné. Nejsmutnější na tom všem je, že GymJWM XChat totálně zazdil, ruku v ruce se svým vrchním adminem Bogemanem. Velká škoda, že legendární XChat nekoupil někdo jiný, byli další dva zájemci. O koho šlo, nevím. Ovšem s pravděpodobností blížící se jistotě by to s XChatem snad hůře dopadnout nemohlo.

A-A Twisted Evil
Sponsored content

co ty hvězdy??? Empty Re: co ty hvězdy???

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru