Goto down
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 69
Bodové hodnocení : 1501
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

Konec Diskutníků Empty Konec Diskutníků

za 07.12.19 9:31
Nejznámější obecné diskuzní fórum Diskutníci.cz ukončuje v příštím roce činnost. Internetové projekty něco stojí a s klesající návštěvností již bylo patrně toto diskuzní fórum neufinancovatelné. AzaNoviny o tom přinesly článek
Diskutníci končí

Vaše Naše AzaNoviny
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 224
Bodové hodnocení : 1740
Datum registrace : 11. 05. 16

Konec Diskutníků Empty Re: Konec Diskutníků

za 07.12.19 9:44
Tak je to z obecného hlediska mrzuté, že tyhle klasické věci končí nebo se jako chaty potácejí v přetěžké krizi. Internet se mění a cool jsou již dávno jiné platformy, a Já musím říci, že nové neznamená vždy lepší. Patrně o tom napíši nějaký fejeton.

Jinak konkrétně, Já jsem na Diskutnících nějaký čas aktivně působil, nijak jsem tu aktivitu tedy nepřeháněl, to si přiznejme. Založil jsem tam svéh času jednu diskuzi a pak jsem se přihlásil o spravování a moderování fóra které bylo bez správce, fórum se jmenovalo "Kozorozi a kozorožky". Spravoval jsem ho celkem dlouho, než jsem o správce přišel dlouhodobější neaktivitou. Od tohoto roku bych ho ani spravovat nemohl, neb Diskutníci zavedli placené účty, bez aktivace placeného účtu nemohl uživatel ani přispívat. Nu, a teď Diskutníci končí.

V době mého aktivního působení jsem přispíval občas i do dalších fór, co si vybavuji pak šlo o nějaká filosofická a náboženská témata a též například do jednoho z rýmovacích fór.

A-A
Povolení tohoto fóra: