X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3303
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Hrabě X na Chatujme.cz Empty Hrabě X na Chatujme.cz

19.07.17 5:08
18. července vzniká paralelní blog místnosti Hrabě X založené na Chat.cz., a nyní  místnosti, v určitém horizontu usilující o ustálení na Chatujme.cz.


Hrabě X na Chatujme.cz Bloghx10
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3303
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Hrabě X na Chatujme.cz Empty Re: Hrabě X na Chatujme.cz

29.07.17 3:11
26. července 2017 byla ustálena místnost Hrabě X na chatovacím portálu Chatujme.cz. Tímto HX působí na dvou různých chatech jako stálá místnost. Já jako zakladatel jsem se automaticky stal Stálým správcem této místnosti. Do budoucna, až jiní splní limity pro možnost získání SS, pak se počítá s rozšířením Stálých správců.
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3303
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Hrabě X na Chatujme.cz Empty Založení skupiny Přátelé HX a založení diskuze stálé místnosti na Chatujme

01.12.17 22:04
Na Facebooku byla 30. 11. 2017 založena skupina s příznačným názvem Prátelé HX, která sdružuje bytosti, které v průběhu doby prošly nebo měly nějaký vztah k Hraběti X. Skupina je uzavřená, protože opravdu není pro každého, stejně tak jako není a nebylo pro každého Hrabě X.

Skupinu naleznete zde



Dále byla na chatovacím serveru Chatujme.cz založena diskuze stálé místnosti HX zde
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3303
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Hrabě X na Chatujme.cz Empty Re: Hrabě X na Chatujme.cz

29.01.18 9:03
26. ledna 2018 oslavila naše místnost půlroční výročí na chatu Chatujme.cz a zároveň opustila Chat.cz. Více zde Vše kolem ukončení činnosti na Chat.cz na Xglosách zde
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3303
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Hrabě X na Chatujme.cz Empty Re: Hrabě X na Chatujme.cz

03.05.19 7:46
Je třeba to tu, byť zpětně zakončit a říci, že HX již od 12. dubna nepůsobí na Chatujme, tudíž již nepůsobí tato vznešená, kdysi hegemonická místnost nikde. Informaci jsem o tomto již přinesl aktuálně na Xglosách.


Azazel Anděl 12. dubna 2019 20:03

Ještě i sem, stejně jako jsem psal pod samotným článkem na SuperBulváru, tak sdělím, že místnost Hrabě X byla odstálena a již se na portálu Chatujme nenachází. Byl jsem o tom i uvědoměn z Podpory Chatujme, kdy mi bylo oznámeno, že se mé žádosti o odstálení Hrabě X vyhovuje. Tím je to pro mne z osobní stránky uzavřené.



Tím se uzavírá veleslavná kapitola této mnou založené a provozované místnosti na 3 různých chatech.

Anděl Azazel (kníže Hraběte X) Cool
Sponsored content

Hrabě X na Chatujme.cz Empty Re: Hrabě X na Chatujme.cz

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru