X-FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
AzaNoviny
AzaNoviny
Moderátor
Počet příspěvků : 110
Bodové hodnocení : 3100
Datum registrace : 11. 05. 16
http://azanoviny.blogspot.cz/

Velká... z Xchatu Empty Velká... z Xchatu

06.10.16 13:50
Velka_nevestka ... 06.10.2016 01:04:28
Tak k tomu se velmi rada vyjadrim, tenhle tvuj "uzivatel" ac jsem s nim temer nikdy nekomunikovala, tak vypravel, jak v realu slapu, ono by stacilo trestni oznameni, by mne pak zajimalo, co by "uchyl" soudim, ze normalni nebude, vypravel na PCR. Tohle co predvadel je na trestni oznameni, ktere by vyvrcholilo velmi pravdepodobne prestupkovou komisi a pokutou 5 tis, pokud bych nepodala zalobu. Velmi me bavi lide, co o mem zivote vi hovno a jen se snazi pomlouvat, protoze je asi sere, ze neresim ty jejich stupidni problemy. Mam svuj realny zivot a jsem spokojena. Pokud on ma v realu problemy, tak at laskave navstivi obvodniho lekare a ten mu doporuci psychiatra v jeho nejblizsim okoli. Krasne rano a pokud xchat, tak s uzivateli, co nemaji komplexy a mji prehled a vzdelani. napsal:

Zdroj: xchat.cz (Fórum / Stálé místnosti / Volný čas / Meditace)


Ano, toto je příspěvek Velké nevěstky z fóra Meditace na Xchatu. Uživatelem v uvozovkách je míněn, v návaznosti na předešlý příspěvek, Azazel. Oficiálně za AzaNoviny sdělíme jen to, že na tomto příkladu a mnohých jiných se krásně ukazuje, jak někteří lidé se sami před AN nakrucují a mávají ručičkami, volajíc "Haló, tady jsem!", a to činí v touze po zviditelnění.

Mimochodem, na naší FCB stránce jsme této osobě zakázali vkládání příspěvků. Nezablokovali jsme tuto osobu, jen jsme jí znemožnili uveřejňovat na stránce příspěvky, neb více než po roce už nás nebavilo číst, s prominutím, pořád dokola ty stejné cinty. A tak si tato osoba našla jiné místo ku jejich zveřejňování, fóra Xchatu.

Vaše AzaNoviny
Anděl Azazel
Anděl Azazel
Moderátor
Male
Počet příspěvků : 273
Bodové hodnocení : 3325
Datum registrace : 11. 05. 16
Bydliště : Česká republika

Velká... z Xchatu Empty Re: Velká... z Xchatu

06.10.16 13:55
Já osobně, tedy čistě sám za sebe dodám jen to, že mě opravdu udivuje, kde právě tato osoba bere tolik drzosti a nestoudnosti k napsání takového příspěvku. Komentovat tento blábol nějak podrobně nehodlám, neboť to smyslu nemá pražádného. Vyjádřím se snad jen k poslední větě, která mě opravdu pobavila. Vzděláním oné uživatelky je pravděpodobně tak 3 denní kurs tance u tyče a přehled, nu, přehled má o šminkách, účesech či kabelkách.. a pak například o hodinkách svých klientů. Pardon, ale pod slovem přehled si představuji opravdu ale opravdu něco úplně jiného.


A ještě trochu encyklopedicky:

Dalším nickem uživatelky Velka_nevestka je nick Velka_kurva, který je v současné době blokován. Pojďme se podívat na významy a synonyma slov Nevěstka a Kurva.

V jakémkoliv slovníku synonym naleznete u slova Nevěstka výraz Prostitutka.

Když se podíváte na význam slova Kurva, pak se vám objeví:
1) (vulgárně) prostitutka
2) (vulgárně, hanlivě) promiskuitní žena

Synonyma slova Kurva: (neutrálně) prostitutka, nevěstka, lehká žena, prodejná žena; (hanlivě) děvka, štětka, šlapka; (expresivně) ťapina, (v obecném jazyce, hanlivě) coura, děvka
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru